Loading...

NEXEON ENERGY

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ OŚWIETLENIA W ŁAZIENCE

OŚWIETLENIE ŁAZIENKI ŁĄCZY W SOBIE DWIE FUNKCJE – PRAKTYCZNĄ I ESTETYCZNĄ. Z TEGO TEŻ POWODU WARTO DOBRZE PRZEMYŚLEĆ WŁASNE OCZEKIWANIA I ZADBAĆ O ODPOWIEDNI PROJEKT, ZGODNY Z INDYWIDUALNĄ WIZJĄ I POTRZEBAMI. W NEXEON OD LAT ZAJMUJEMY SIĘ WDRAŻANIEM RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ DO BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH, W TYM OŚWIETLENIA.

OŚWIETLENIE ŁAZIENKI – PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

OBECNIE CORAZ WIĘCEJ OSÓB W TRAKCIE PRAC REMONTOWYCH I BUDOWLANYCH W SWOIM DOMU, POWAŻIE BIERZE POD UWAGĘ ROZMAITE ASPEKTY ARANŻACYJNO-FUNKCJONALNE. MOŻLIWOŚCI JEST DZISIAJ NAPRAWDĘ DUŻO. MINĘŁY CZASY, KIEDY OGRANICZENIA MATERIAŁOWE I DYKTAT EKIP BUDOWLANYCH PRZESĄDZAŁY O TYM, JAKIE WPROWADZAĆ ROZWIĄZANIA. DOTYCZY TO RÓWNIEŻ OŚWIETLENIA. JEST OCZYWISTE, ŻE ŚWIATŁO W ŁAZIENCE MUSI SPEŁNIAĆ SWOJE PRAKTYCZNE ZADANIE. SZCZEGÓLNIE W TAKICH POMIESZCZENIACH, GDZIE BRAKUJE OKNA I DOSTĘPU DO ŚWIATŁA SŁONECZNEGO. WAŻNE JEST M.IN., BY MÓC SWOBODNIE I BEZPIECZNIE PORUSZAĆ SIĘ PO ŁAZIENCE. ZAPEWNIAJĄ TO PRZEDE WSZYSTKIM LAMPY SUFITOWE O ODPOWIEDNIM NATĘŻENIU I BARWIE. TO JEDNAK NIE WSZYSTKO. RÓWNIE WAŻNE SĄ LAMPY INSTALOWANE PRZY LUB NAD LUSTREM, KTÓRE DAJĄ ZIMNE ŚWIATŁO, IDEALNIE SPRAWDZAJĄCE SIĘ W TRAKCIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH I UPIĘKSZAJĄCYCH. CHODZI TU PRZEDE WSZYSTKIM O MAKIJAŻ, KTÓRY TRUDNO WYKONAĆ W ZŁYCH WARUNKACH OŚWIETLENIOWYCH, A TAKŻE GOLENIE. WARTO TEŻ PAMIĘTAĆ O DODATKOWYM OŚWIETLENIU ŁAZIENKI, NP. KINKIETACH, KTÓRE WSPOMAGAĆ BĘDZIE GŁÓWNE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA.

OŚWIETLENIE ŁAZIENKI JAKO ELEMENT ARANŻACYJNY

NA NOWOCZESNE OŚWIETLENIE ŁAZIENKI SKŁADAJĄ SIĘ TEŻ INNE RODZAJE LAMP, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE DLA ARANŻACJI PRZESTRZENI I PANUJĄCEGO NASTROJU. ŁAZIENKA TO POMIESZCZENIE, W KTÓRYM WYPOCZYWAMY PO CIĘŻKIM DNIU. CORAZ CZĘŚCIEJ MONTUJE SIĘ W NIEJ LAMPY O MNIEJSZYM NATĘŻENIU, DELIKATNIEJSZE I TWORZĄCE PRZYJEMNĄ AURĘ. UZUPEŁNIAJĄCE OŚWIETLENIE TEGO TYPU MOŻNA ZAINSTALOWAĆ NP. W OKOLICACH SZAFEK LUB PRZY WANNIE. DOBRZE, JEŚLI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REGULOWANIA NATĘŻENIA ŚWIATŁA. OBECNIE NA RYNKU DOSTĘPNE SĄ RÓŻNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE POZWALAJĄ NA ROZMAITE MODYFIKACJE.

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE ŁAZIENKI – NASZA OFERTA

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ OŚWIETLENIA W ŁAZIENCE WARTO POWIERZYĆ SPECJALISTOM. NALEŻYMY DO PROFESJONALISTÓW W SWOJEJ BRANŻY. PROJEKT OŚWIETLENIA ŁAZIENKI WYKONUJEMY PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPOZNANIU SIĘ Z OCZEKIWANIAMI KLIENTA ORAZ SPRAWDZENIU MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH W BUDYNKU. ANALIZUJEMY WSZYSTKIE PARAMETRY, KTÓRE MOGĄ WPŁYNĄĆ NA BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW. OŚWIETLENIE ŁAZIENKI JEST BOWIEM NA TYLE PROBLEMATYCZNE, ŻE W PROJEKCIE NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ WIELE CZYNNIKÓW, GŁÓWNIE WARUNKÓW PANUJĄCYCH W TYM POMIESZCZENIU. PRZYGOTOWUJEMY PROJEKT OŚWIETLENIA ŁAZIENKI, A NASTĘPNIE WDRAŻAMY GO, WYKORZYSTUJĄC DO TEGO CELU SPRZĘT O WYSOKIM STOPNIU OCHRONY PRZECIWWILGOCIOWEJ. KAŻDY KLIENT – NA WSZYSTKICH ETAPACH REALIZOWANIA PRZEZ NAS ZADANIA – MOŻE LICZYĆ NA NASZE WSPARCIE I FACHOWĄ POMOC.

ŁAZIENKA TO NIE TYLKO PRZESTRZEŃ UŻYTKOWA, ALE RÓWNIEŻ POMIESZCZENIE PRZEZNACZONE DO ODPOCZYNKU I RELAKSU. ŚWIATŁO ODGRYWA W NIM KLUCZOWĄ ROLĘ, DLATEGO WARTO ZADBAĆ O PROFESJONALNĄ USŁUGĘ, OBEJMUJĄCĄ ZARÓWNO WYKONANIE PROJEKTU NOWOCZESNEGO OŚWIETLENIA ŁAZIENKI, JAK I JEGO ADAPTACJĘ. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NEXEON!

#Wroclaw #oswietlenielazienki

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637