Loading...

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

NEXEON ENERGY

Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne, oraz prace projektowe, przyłączeniowe, i eksploatacyjne. Prowadzimy serwis w tym przeglądy i pomiary.

Nasz zakres usług elektrycznych obejmuje dostawę i montaż urządzeń elektrycznych, opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej. Inwestycje realizujemy zarówno w systemie „pod klucz” (zaprojektuj i wybuduj) jak również w systemie „wybuduj” zarówno dla całych obiektów jak i wydzielonych części.

Benefity

realizacja inwestycji pod klucz
realizacja inwestycji pod klucz

od projektu do
gotowej realizacji

profesjonalizm
profesjonalizm

najwyższa jakość
usług

wsparcie
wsparcie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

finansowanie
finansowanie

WSPARCIE
W ZAKRESIE FINASOWANIA

JESTEŚMY DOSTĘPNI DLA CIEBIE 24/7
ŚWIADCZYMY USŁUGI W POLSCE I EUROPIE

ROZDZIELNIE GŁÓWNE I ROZDZIELNIE ODDZIAŁOWE

PROWADZIMY PROFESJONALNY MONTAŻ ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH NISKIEGO I ŚREDNIEGO NAPIĘCIA. NASI SPECJALIŚCI ZADBAJĄ ABY KAŻDA ROZDZIELNIA BYŁA WYKONANA ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI. WYKONUJEMY MONTAŻ ROZDZIELNI NAPOWIETRZNYCH ORAZ WEWNĘTRZNYCH. W BUDYNKACH MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH WYKONUJEMY ROZDZIELNIE GŁÓWNE, ORAZ ROZDZIELNIE W POSZCZEGÓLNYCH LOKALACH. OBSŁUGUJEMY KOMPLEKSOWO INWESTYCJE HAL I BIUROWCÓW OD PRZYŁĄCZA DO ROZDZIELNI SEKCYJNYCH.

WEWNĘTRZNE LINIE ZASILAJĄCE, SZYNOPRZEWODY, SYSTEMY TRAS KABLOWYCH

WYKONUJEMY KOMPLEKSOWE INSTALACJE WEWNĘTRZNYCH LINI ZASILAJĄCYCH W RÓŻNYCH TYPACH BUDYNKÓW. INSTALACJE DOMOWE, BIUROWE, MAGAZYNOWE,  ZASILANIE HAL PRODUKCYJNYCH, W TYM ZASILANIE GŁÓWNE JAK I ZASILANIE MASZYN I URZĄDZEŃ.  BUDUJEMY TRASY KABLOWE W SYSTEMIE BAKS DLA INSTALACJI NISKO PRĄDOWYCH ORAZ ZASILAJĄCYCH. NA HALACH PRODUKCYJNYCH WYKONUJEMY MONTAŻ SZYNOPRZEWODÓW WRAZ Z ICH OSPRZĘTEM I ROZDZIELNIAMI SEKCYJNYMI.

INSTALACJE SIŁOWE I GNIAZD WTYKOWYCH

WYKONUJEMY KOMPLEKSOWE INSTALACJE SIŁOWE ZARÓWNO W DOMACH JAK I HALACH PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNOWYCH. PROWADZIMY KOMPLEKSOWY MONTAŻ GNIAZD I WŁĄCZNIKÓW, WRAZ Z BIAŁYM MONTAŻEM ELEKTRYCZNYM PO ZAKOŃCZONYCH PRACACH BUDOWLANYCH.

oświetlenie

INSTALACJE OŚWIETLENIA PODSTAWOWEGO, ILUMINACJE BUDYNKÓW I OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

WYKONAMY INSTALACJE OŚWIETLENIOWE, W TYM OŚWIETLENIE OGÓLNE WNĘTRZ BUDYNKÓW, OŚWIETLENIE INFRASTRUKTURALNE ORAZ OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE DROGOWE. NASZYM ATUTEM SĄ KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA. DOBIERAMY ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI NORMALNI NATĘŻENIA ŚWIATŁA DLA DANEGO POMIESZCZENIA CZY DROGI. REALIZUJEMY MONTAŻ OD PROJEKTU I PROWADZENIA TRAS KABLOWYCH, PRZEZ POSADOWIENIE SŁUPÓW, PO MONTAŻ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA. OŚWIETLAMY BIUROWCE, HALE MAGAZYNOWE I PRODUKCYJNE, BUDYNKI MIESZKALNE, BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, PARKINGI, PLACE -SKŁADOWE, DROGI. DZIĘKI NASZYM SPECJALISTOM MOŻEMY PODJĄĆ SIĘ WYKONANIA NAJTRUDNIEJSZYCH REALIZACJI. SPECJALIZUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ W DEKORACYJNYM OŚWIETLENIU INFRASTRUKTURALNYM ZABYTKÓW, KOŚCIOŁÓW, STARÓWEK, BIUROWCÓW I WSZYSTKICH MIEJSC, W KTÓRYCH ŚWIATŁO PODKREŚLA PIĘKNO ARCHITEKTURY.

OŚWIETLENIE AWARYJNE ORAZ EWAKUACYJNE

PROWADZIMY INSTALACJĘ OŚWIETLENIA AWARYJNEGO I EWAKUACYJNEGO, KTÓRE WYMAGANE JEST W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, WIELORODZINNEJ W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH I BIUROWYCH. ODPOWIEDNIO DOBRANY I ZAINSTALOWANY SYSTEM OŚWIETLENIA AWARYJNEGO JEST CZĘŚCIĄ SYSTEMU PRZECIWPOŻAROWEGO I MA ZA ZADANIE UŁATWIĆ SPRAWNĄ EWAKUACJĘ I WYDOSTANIE SIĘ LUDZI Z WNĘTRZA BUDYNKU.

zasilanie awaryjne

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

DOSTARCZAMY I INSTALUJEMY AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE DO ZASILANIA ZASTĘPCZEGO. AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE MONTUJEMY WSZĘDZIE TAM GDZIE KONIECZNA JEST CIĄGŁOŚĆ DOSTAWY PRĄDU, A ZASILANIE TYPU UPS NIE JEST WYSTARCZALNE. WYKONUJEMY KOMPLEKSOWĄ INSTALACJĘ, OD POSADOWIENIA AGREGATU DO ROZDZIELNI GŁÓWNEJ, W KTÓREJ NASTĘPUJE AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZENIE ŹRÓDŁA ZASILANIA.

SYSTEMY BEZPRZERWOWEGO ZASILANIA UPS

DOSTARCZAMY I INSTALUJEMY AWARYJNE ZASILANIE UPS. WYKONUJEMY INSTALACJĘ WSZĘDZIE TAM GDZIE KONIECZNE JEST NIEPRZERWANA PRACA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH. DOBIERAMY ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE DO POTRZEB KLIENTA. ZABUDOWUJEMY ZASILANIE W SZAFACH RACKOWYCH, JAK RÓWNIEŻ WYKONUJEMY INSTLACJĘ POTRZYMANIA PRĄDU W CAŁYCH BUDYNKACH BEZPOŚREDNIO Z UPESOWYCH GNIAZD ZASILAJĄCYCH. DZIĘKI TEMU W KAŻDYM POMIESZCZENIU MOŻEMY PODŁĄCZYĆ URZĄDZENIE BEZPOŚREDNIO DO CENTRALNEGO UPS I KONTYNUOWAĆ PRACĘ PRZY ZANIKU NAPIĘCIA LUB W SPOSÓB BEZPIECZNY JĄ ZAKOŃCZYĆ. 

ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE

INSTALACJE UZIEMIAJĄCE I ODGROMOWE, POŁĄCZENIA WYRÓWNAWCZE

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY INSTALACJE ODGROMOWE I UZIEMIAJĄCE W TECHNOLOGII PIONOWEJ I OTOKOWEJ. MONTUJEMY INSTALACJE W BIUROWCACH, BUDYNKACH WIELORODZINNYCH, HALACH PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNOWYCH DOMACH JEDNORODZINNYCH. DZIĘKI DOBRZE WYKONANEJ INSTALACJI ODGROMOWEJ MOŻEMY OCHRONIĆ BUDYNEK OD POŻARU, JAK RÓWNIEŻ WYKLUCZYĆ USZKODZENIA SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO WYWOŁANE PRZEPIĘCIEM.  WYKONUJEMY RÓWNIEŻ POŁĄCZENIA WYRÓWNAWCZE ZARÓWNO GŁÓWNE JAK I MIEJSCOWE

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637