Loading...

GRUPA NEXEON

Doświadczenie, pasja, marzenia

Do tych trzech, symbolicznych słów można sprowadzić charakterystykę naszej Grupy. Nie bez przyczyny odgrywamy tak wielką rolę na rynku polskim. Oferujemy szeroki pakiet usług i rozwiązań z zakresu doradztwa biznesowego. Sukcesywnie i konsekwentnie sprawiamy, że realizowane przez nas projekty budują przyszłość i markę podmiotu, który już teraz skupia wokół siebie Spółki postrzegane, jako synonim sukcesu i innowacyjności w branżach budownictwa, energetyki czy infrastruktury.

Działamy globalnie nie tylko w sensie geograficznym, ale również usługowym. Kompleksowo obsługujemy nawet najbardziej wymagające inwestycje i wykorzystujemy pełen potencjał wykonawczy i innowacyjny naszej Grupy. Ścisła współpraca wszystkich podlegających nam Spółek gwarantuje osiągnięcie optymalnych efektów z perspektywy każdego klienta. Działamy szybko, sprawnie i transparentnie, zachowując zawsze najwyższą jakość realizacji. Na każdym etapie projektu oferujemy też wsparcie merytoryczne oraz formalne. W sposób indywidualny postrzegamy każdą inwestycję, z czym wiązać należy nasze podejście do idei partnerstwa.

Bez względu na to, czy pracujemy z dużym czy małym biznesem, stosujemy te same kryteria działania. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i każdemu projektowi dedykujemy nasze know how – wiedzę, kompetencje i innowacje, poparte międzynarodowym doświadczeniem, interdyscyplinarnym sposobem pracy i wykorzystaniem najnowszych technologii czy choćby metodologii, w rodzaju Design Thinking.

JESTEŚMY DOSTĘPNI DLA CIEBIE 24/7
ŚWIADCZYMY USŁUGI W POLSCE I EUROPIE

NEXEON ENERGY

Firma odpowiedzialna za wszelkie prace elektroinstalacyjne realizowane w ramach projektów obejmujących energetykę, elektrykę i teletechnikę. Dzięki bogatemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi fachowcami na rynku, Spółka gwarantuje jakościowy oraz terminowy przebieg nawet najbardziej nietypowego i wymagającego przedsięwzięcia. Szeroki zakres usług, oferowanych przez NEXEON ENERGY, wykorzystuje ideę inteligentnych rozwiązań, która zwiększa komfort i ekonomię użytkowania każdej przestrzeni.

NEXEON SOLAR

Spółka zajmująca się instalacją paneli słonecznych i rozwojem ekologicznych źródeł energii w Polsce. Profesjonalna wycena, obsługa formalna, pomoc w zdobyciu dotacji i ulg podatkowych, wreszcie montaż paneli – firma NEXEON SOLAR w kompleksowy i jakościowy sposób podchodzi do tematu fotowoltaiki, dostrzegając w niej mnóstwo korzyści zarówno dla właścicieli prywatnych domów, jak i mniejszych oraz dużych podmiotów komercyjnych. Każdy realizowany przez nią projekt poprzedzony jest bezpłatną konsultacją na miejscu inwestycji, a wszystko to po to, by jak najlepiej dostosować dane przedsięwzięcie do indywidualnych potrzeb i realnych oszczędności klienta.

NEXEON SECURITY

Spółka odpowiedzialna za montaż monitoringu i nowoczesnych systemów alarmowych, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa danego obiektu. Bez względu na to czy zamówienie dotyczy domu letniskowego, sklepu wielkopowierzchniowego, hali przemysłowej czy najbardziej zaawansowanej technologicznie serwerowni, NEXEON SECURITY dostarcza rozwiązania dedykowane indywidualnie każdemu klientowi. Zakres oferowanych przez firmę urządzeń obejmuje m.in.: centrale alarmowe, czujniki, bariery podczerwieni, wideonadzór czy sprawdzone systemy przeciwpożarowe i zaawansowane systemy kontroli dostępu.

nasi klienci
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637