O nas

Wieloletnie doświadczenie, pasja i marzenia. Do tych właśnie słów można sprowadzić charakterystykę naszej firmy. Nie bez przyczyny odgrywamy tak wielką rolę na rynku polskim – to bowiem sprowadzając politykę działalności do tych trzecsymbolicznych słów, sukcesywnie i konsekwentnie sprawiamy, że realizowane przez nas projekty budują przyszłość i markę firmy, która już teraz postrzegana jest nie tylko w branży, jako synonim sukcesu i innowacyjności.

INSPIRACJA, KREATYWNOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ!

Wieloletnie doświadczenie, pasja i marzenia. Do tych właśnie słów można sprowadzić charakterystykę naszej firmy. Nie bez przyczyny odgrywamy tak wielką rolę na rynku polskim – to bowiem sprowadzając politykę działalności do tych trzech symbolicznych słów, sukcesywnie i konsekwentnie sprawiamy, że realizowane przez nas projekty budują przyszłość i markę firmy, która już teraz postrzegana jest nie tylko w branży, jako synonim sukcesu i innowacyjności.

Pytaniem dla nas kluczowym jest to, dlaczego jesteśmy aż tak konkurencyjni i godni zaufania? Odpowiedź narzuca sama rzeczywistość. Otóż, jesteśmy grupą młodych osób, dla których liczy się przede wszystkim rozwój. Doświadczenia światowych liderów przenosimy na grunt lokalny i regionalny, nie ograniczając się jednocześnie do umownych granic jednego państwa. Naszym celem jest ekspansja w kierunku nowych rynków i działalność znacznie bardziej globalna, dla której bazą będzie praca profesjonalistów i dostęp do najnowszych technologii.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NAS?

Mamy możliwość dostania się w każde miejsce w Polsce, a swoim klientom gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość zaawansowanych technologicznie materiałów, ale i kompleksową – pełną profesjonalizmu i precyzji – realizację powierzonych zadań!

 

Design & Brand

Młodzi w zespole

Projekty w trakcie...

Sukcesy!

 

Nasz Zespół!

Jesteśmy grupą indywidualistów, która łącząc swoje siły, tworzy coś niezwykle trwałego i zaawansowanego – wielość zebranych przez nas doświadczeń jest gwarancją najwyższej jakości dziś i jutro!

Maciej Stecek CEO

Założyciel i prezes firmy NEXEON. Młody człowiek z ambicjami. Ze swojego rozwoju uczynił rodzaj całożyciowego projektu. Zdeterminowany, by wciąż iść naprzód, sukcesywnie poszerza zakres prowadzonej działalności. Otwarty na świat i ludzi, czerpie z doświadczenia najlepszych w swojej branży. Korzysta z Ich z pomocy, ale i pomaga Innym. W życiu prywatnym, filantrop i humanista. Wspiera działalność organizacji pozarządowych i jako sponsor angażuje się w akcje społeczne.

Halina Stecek Wpólnik

NEXEON uczy, pomaga, doświadcza. Właśnie dlatego posiadamy specjalistów.

Jak działamy?

KONTAKT

Kontakt telefoniczny, bądź też mailowy, umożliwiający poznanie wymagań klienta – jego potrzeb i oczekiwań.

SPOTKANIE

Omówienie części technicznej, prezentacje sprzętu, przedstawienie możliwości wykonania usługi.

ROZWIĄZANIE

Wybór konkretnych rozwiązań – selekcja materiałów, a także dobór sprzętu i działań umożliwiających realizację wizji klienta.

REALIZACJA

Finalna akceptacja planu działania i przystąpienie do realizacji projektu w ustalonym wcześniej terminie.

jesteśmy dostępni dla ciebie 24/7

Dostępność naszych usług:
Lubin, Legnica, Głogów, Wrocław, Raszówka, Poznań, Kraków, Warszawa.

cała polska!

NASIKLIENCI

info@nexeon.pl

+48 570 560 555

ul. Wrzosowa 174
59-300 Lubin

NIP: PL6922508431
REGON: 361567810
KRS:

info@ngppolska.pl

+48 570 560 555

ul. Wrzosowa 174
59-300 Lubin

NIP: PL6922510646
REGON: 363816513
KRS: 0000604684

info@nexeon.pl

+48 71 349 27 65

ul. Wrocławska 24a / 4
55-040 Bielany Worcławskie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij