Loading...

NEXEON SOLAR

MAGAZYNY ENERGII DO FOTOWOLTAIKI

FOTOWOLTAIKA, JAKO ROZWIĄZANIE ŁĄCZĄCE W SOBIE DOSTĘP DO WŁASNEGO ŹRÓDŁA ENERGII, TROSKĘ O EKOLOGIĘ ORAZ WDROŻENIE REALNYCH OSZCZĘDNOŚCI W DOMOWYM BUDŻECIE, NIE JEST JEDYNĄ MOŻLIWOŚCIĄ ZAPEWNIAJĄCĄ NIEZALEŻNOŚĆ I SAMOWYSTARCZALNOŚĆ W ZAKRESIE DOSTAW PRĄDU. OPRÓCZ WSPOMNIANEGO SYSTEMU, WYKORZYSTUJĄCEGO ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII, WIELE OSÓB ROZWAŻA INWESTYCJĘ W MAGAZYN ENERGII. JAKO EKSPERCI W ZAKRESIE WDRAŻANIA NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ EFEKTYWNOŚĆ I UŁATWIAJĄ CODZIENNE FUNKCJONOWANIE, ZACHĘCAMY DO ROZWAŻENIA TEJ OPCJI. JEŚLI INTERESUJE CIĘ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE W POSTACI DOMOWEGO MAGAZYNU ENERGII, ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

MAGAZYN ENERGII FOTOWOLTAICZNEJ – CZYM JEST?

PODŁĄCZAJĄC DO INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ MAGAZYN ENERGII, ZYSKUJESZ SZANSĘ NA PEŁNĄ KONTROLĘ NAD POZYSKANĄ ZE SŁOŃCA ENERGIĄ, KTÓRĄ DYSPONUJE TWOJE GOSPODARSTWO DOMOWE. ZAZWYCZAJ DZIEJE SIĘ TAK, ŻE POZYSKIWANIE PRĄDU ODBYWA SIĘ W NADMIARZE I ZNACZNIE PRZEKRACZA INDYWIDUALNE ZAPOTRZEBOWANIE. MAGAZYNY ENERGII DLA DOMU STANOWIĄ ODPOWIEDŹ NA POTRZEBĘ JEJ ZGROMADZENIA. W TEN SPOSÓB ZASOBY WYTWORZONE W EFEKCIE ZJAWISKA FOTOWOLTAICZNEGO ZOSTANĄ WYKORZYSTANE NIEMAL W 100%, A CO ZA TYM IDZIE – RACHUNKI ZA PRĄD NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE W DOMOWYM BUDŻECIE. TO NIEBAGATELNE UDOGODNIENIE, POZWALA BOWIEM CAŁKOWICIE UNIEZALEŻNIĆ SIĘ OD NIEKORZYSTNYCH ZMIAN W PRAWIE ENERGETYCZNYM, ZA SPRAWĄ KTÓRYCH MODYFIKACJOM ULEGAJĄ WARUNKI ORAZ CENY DOSTAW ENERGII ELEKTRYCZNEJ. W ŚWIETLE TEGO, JEDNORAZOWA INWESTYCJA W PRZYDOMOWY MAGAZYN ENERGII, TO WKŁAD W OSZCZĘDNOŚCI I NIEZALEŻNOŚĆ W PRZYSZŁOŚCI. NIE BEZ ZNACZENIA POZOSTAJE EKOLOGICZNY WYMIAR TEGO ROZWIĄZANIA. POZYSKIWANIE ENERGII Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ NIE OBCIĄŻA DODATKOWO ŚRODOWISKA, KTÓREGO KONDYCJA ZOSTAŁA NADWYRĘŻONA PRZEZ SZKODLIWĄ DZIAŁALNOŚĆ PRZEMYSŁOWĄ CZŁOWIEKA, CO DOPROWADZIŁO DO KRYZYSU EKOLOGICZNEGO.

MAGAZYNY ENERGII DLA DOMU – OFERTA NEXEON

W NASZEJ OFERCIE NIE MOGŁO ZABRAKNĄĆ USŁUGI Z ZAKRESU MAGAZYNOWANIA ENERGII FOTOWOLTAICZNEJ. JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE, WYRÓŻNIA JĄ KOMPLEKSOWOŚĆ. NAWIĄZUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ, MAJĄCĄ NA CELU BUDOWĘ DOMOWEGO MAGAZYNU ENERGII, MOŻESZ LICZYĆ NA WSPARCIE I FACHOWE DORADZTWO Z NASZEJ STRONY W KAŻDYM ASPEKCIE PRZEPROWADZANYCH PRAC I NA KAŻDYM ETAPIE REALIZACJI. ZAPEWNIAMY PROFESJONALNY DOBÓR MAGAZYNU ENERGII, KTÓRY JEST MOŻLIWY DZIĘKI NASZEJ ROZLEGLEJ WIEDZY, ZDOBYWANEMU LATAMI DOŚWIADCZENIU ORAZ STAŁEMU PODĄŻANIU ZA ZMIANAMI ZACHODZĄCYMI W BRANŻY. WYKONYWANY PRZEZ NAS PROJEKT MAGAZYNU ENERGII, POPRZEDZONY ZAPOZNANIEM SIĘ Z OCZEKIWANIAMI INWESTORA, UWZGLĘDNIA SPECYFIKĘ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ I SPEŁNIA WSZYSTKIE ODGÓRNE WYTYCZNE W ZAKRESIEMAGAZYNÓW DO FOTOWOLTAIKI. NASTĘPNIE PRZEPROWADZAMY MONTAŻ. POSIADAMY WSZELKIE NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA I CERTYFIKATY, KTÓRE POTWIERDZAJĄ, ŻE SPEŁNIA ON WSZYSTKIE KRYTERIA, ZAPEWNIAJĄC BEZPIECZEŃSTWO I SPRAWNE DZIAŁANIE CAŁEGO SYSTEMU. MOŻESZ LICZYĆ RÓWNIEŻ NA WSPARCIE EKSPERTÓW NEXEON PODCZAS UŻYTKOWANIA MAGAZYNU ENERGII.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI PROJEKTOWANIA I BUDOWY DOMOWEGO MAGAZYNU ENERGII!

#Wroclaw #sprzatanie

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637