Loading...

NEXEON ENERGY

OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE STANOWI BARDZO WAŻNY, A CZĘSTO NIEDOCENIANY ELEMENT ARANŻACJI. SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE I PROFESJONALNIE ZAMONTOWANE OŚWIETLENIE NIE TYLKO PODKREŚLA WSZYSTKIE ATUTY WNĘTRZA BUDYNKU, JEGO BRYŁY LUB OTACZAJĄCEGO OGRODU, ALE TAKŻE STANOWI OZDOBĘ SAMĄ W SOBIE, WPROWADZAJĄC NIEPOWTARZALNY, PRZYTULNY KLIMAT. ŚWIATŁO MA NIEBAGATELNY WPŁYW NA NASTRÓJ, A RÓŻNE JEGO RODZAJE BYWAJĄ WYKORZYSTYWANE NAWET DO WYDZIELANIA KONKRETNYCH STREF, NP. CZĘŚCI JADALNIANEJ, WYPOCZYNKOWEJ, DOMOWEJ BIBLIOTECZKI CZY KĄCIKA ZABAW W OBRĘBIE SALONU. JAKO SPECJALIŚCI W ZAKRESIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ, OBEJMUJĄCĄ PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO I WEWNĘTRZNEGO ORAZ PROFESJONALNY MONTAŻ OŚWIETLENIA.

PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA I MONTAŻ – ZAKRES USŁUGI

ABY OŚWIETLENIE SPEŁNIAŁO SWOJĄ PODSTAWOWĄ FUNKCJĘ, A WIĘC NALEŻYCIE DOŚWIETLAŁO WYBRANE POMIESZCZENIE, MUSI BYĆ ZAPROJEKTOWANE NIE TYLKO Z UWZGLĘDNIENIEM SPECYFIKI PRZESTRZENI, ALE TAKŻE INDYWIDUALNYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ WSZYSTKICH JEJ UŻYTKOWNIKÓW. TYLKO WTEDY INSTALACJA BĘDZIE ZACHWYCAŁA ESTETYKĄ I FUNKCJONALNOŚCIĄ. W ZAKRES NASZEJ KOMPLEKSOWEJ USŁUGI WCHODZI ZARÓWNO PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA WNĘTRZ LOKALI USŁUGOWYCH, BIUROWCÓW, HALI MAGAZYNOWYCH ORAZ PRODUKCYJNYCH CZY OBIEKTÓW SAKRALNYCH, JAK I PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO BUDOWLI O RÓŻNYM PRZEZNACZENIU. ZLECIĆ NAM MOŻNA RÓWNIEŻ PROJEKT I MONTAŻ OŚWIETLENIA DROGI, A TAKŻE DEKORACYJNE OŚWIETLENIE INFRASTRUKTURALNE ZABYTKÓW CZY PLACÓW MIEJSKICH. PRACE PROJEKTOWE, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ NA DRODZE KONSULTACJI ZE ZLECENIODAWCĄ I SĄ POPARTE NASZĄ FACHOWĄ WIEDZĄ Z ZAKRESU INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, FINALIZUJE MONTAŻ OŚWIETLENIA – ZEWNĘTRZNEGO LUB WEWNĘTRZNEGO, W ZALEŻNOŚCI OD ZAŁOŻEŃ PROJEKTOWYCH.

MONTAŻ OŚWIETLENIA – STANDARDY NEXEON
OD LAT ZAJMUJEMY SIĘ INSTALACJAMI ELEKTRYCZNYMI ORAZ TELETECHNICZNYMI, A NASZA WIEDZA POPARTA DOŚWIADCZENIEM CZYNI Z NAS NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W BRANŻY. DZIĘKI TEMU DO USŁUGI PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA I MONTAŻU, KTÓRE OFERUJEMY, MOŻEMY PODCHODZIĆ W SPOSÓB HOLISTYCZNY I PROFESJONALNY. ZNAMY ZASADY PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA WNĘTRZ I INFRASTRUKTURY. ROZEZNANIE NA RYNKU UMOŻLIWIA NAM WYBÓR WYŁĄCZNIE WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTÓW I PODZESPOŁÓW, KTÓRE W POŁĄCZENIU Z OPTYMALNYM PROJEKTEM I REALIZACJĄ STANOWIĄ GWARANCJĘ SOLIDNIE WYKONANEJ INSTALACJI. MA TO BEZPOŚREDNIE PRZEŁOŻENIE NA JEJ NIEZAKŁÓCONE DZIAŁANIE I TRWAŁOŚĆ, A CO ZA TYM IDZIE – TAK ZWANĄ ŻYWOTNOŚĆ.

MONTAŻ OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO I WEWNĘTRZNEGO?

CHCESZ W SWOIM MIESZKANIU ZAMONTOWAĆ OŚWIETLENIE, KTÓREGO PROJEKT UWZGLĘDNI WSZYSTKIE INDYWIDUALNE PREFERENCJE DOMOWNIKÓW I SPECYFIKĘ WNĘTRZ? PLANUJESZ MONTAŻ OŚWIETLENIA W BIURZE, KTÓRE BĘDZIE SPRZYJAŁO KOMFORTOWEJ PRACY TWOICH PODWŁADNYCH? ZAMIERZASZ PODKREŚLIĆ BRYŁĘ DOMU? A MOŻE WYPOSAŻYĆ ALEJKI PRZESTRONNEGO OGRODU W PUNKTY ŚWIATŁA? W TEJ I WIELU INNYCH SYTUACJACH ZWIĄZANYCH Z PROJEKTOWANIEM OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO I WEWNĘTRZNEGO, A NASTĘPNIE JEGO MONTAŻEM, MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NEXEON, A W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ LUB WĄTPLIWOŚCI ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

#Wroclaw #OŚWIETLENIE

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637