Loading...

NEXEON ENERGY

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW

W DZISIEJSZYCH CZASACH OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW TO NADAL BARDZO WAŻNE ZADANIE, KTÓRE WYMAGA PRZEMYŚLANEGO PODEJŚCIA DO TEMATU. POMIMO NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII PROFESJONALNE OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW NIE JEST ŁATWE – INSTALOWANE W BUDYNKU OŚWIETLENIE WNĘTRZA KOŚCIOŁA MUSI SPEŁNIAĆ ZARÓWNO FUNKCJĘ UŻYTKOWĄ, JAK I DODAWAĆ DOSTOJNOŚCI I SZLACHETNEGO STYLU OBIEKTOM SAKRALNYM. OŚWIETLENIE TAK DUŻYCH OBIEKTÓW, WYPOSAŻONYCH CZĘSTO W OKNA Z KOLOROWYMI WITRAŻAMI, ZAMIAST PRZEPUSZCZAJĄCYCH PROMIENIE SŁOŃCA SZYB, JEST NIE LADA WYZWANIEM DLA KAŻDEGO ARCHITEKTA. JEŚLI ZAŚ CHODZI O OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE KOŚCIOŁÓW, POWINNO ONO POZWALAĆ NA WYRÓŻNIENIE BUDYNKÓW SAKRALNYCH SPOŚRÓD INNYCH. PODSTAWOWĄ KWESTIĄ PODCZAS PLANOWANIA TEGO TYPU PRZEDSIĘWZIĘCIA JEST WYKONYWANY PRZEZ PROFESJONALISTĘ PROJEKT OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA, POZWALAJĄCY NA DOBRANIE ODPOWIEDNIEGO RODZAJU ORAZ LICZBY ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA I JEGO WŁAŚCIWYCH PARAMETRÓW (NP. MOCY LAMP, NATĘŻENIA ŚWIATŁA). ODPOWIEDNIO WYKONANY PROJEKTOŚWIETLENIA KOŚCIOŁA POWINIEN SKUPIĆ WZROK WIERNYCH NA NAJBARDZIEJ STRATEGICZNYM PUNKCIE KOŚCIOŁA, JAKIM JEST NIEWĄTPLIWIE OŁTARZ.

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW Z NEXEON

Z RACJI TEGO, ŻE PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA MA DUŻE ZNACZENIE DLA REALIZACJI CAŁEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA, POWINNO SIĘ STAWIAĆ NA JAKOŚĆ ORAZ PRECYZJĘ I POWIERZYĆ TO ZADANIE PROFESJONALISTOM. NEXEON TO FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU, DZIAŁAJĄCA W BRANŻY JUŻ OD 10 LAT I STALE POSZERZAJĄCA GRONO KLIENTÓW ZADOWOLONYCH Z FACHOWEGO DORADZTWA, PROJEKTOWANIA, A TAKŻE REALIZACJI USŁUG. JEŚLI SZUKASZ KOGOŚ, KTO WYKONA PROFESJONALNY PROJEKT OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA, BIORĄC POD UWAGĘ WALORY ESTETYCZNE ORAZ FUNKCJONALNOŚĆ LAMP I ŻYRANDOLI, POSTAW NA LATA DOŚWIADCZENIA I WYBIERZ FIRMĘ NEXEON!

OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW – NASZA OFERTA

PROPONUJEMY PROFESJONALNE OŚWIETLENIE KOŚCIOŁÓW, ZACZYNAJĄC OD WYKONANIA PROJEKTU, POPRZEZ DOBÓR ODPOWIEDNIEGO OŚWIETLENIA, AŻ PO FACHOWY MONTAŻ – DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU JESTEŚMY W STANIE PODJĄĆ SIĘ REALIZACJI NAWET NAJBARDZIEJ NIETYPOWYCH PROJEKTÓW OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA. WIEMY, JAK WAŻNE JEST OŚWIETLENIE OBIEKTÓW SAKRALNYCH I ŻE OPRÓCZ SWOJEJ FUNKCJONALNOŚCI, POWINNO PEŁNIĆ TEŻ ONO FUNKCJĘ DEKORACYJNĄ I CECHOWAĆ SIĘ NIEPOWTARZALNYM STYLEM ORAZ PODKREŚLAĆ PIĘKNO TYCH WYJĄTKOWYCH, CZĘSTO ZABYTKOWYCH BUDYNKÓW. DZIĘKI WYKORZYSTANIU WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘTU OFEROWANE PRZEZ NAS USŁUGI WYKONYWANE SĄ SZYBKO, PROFESJONALNIE, BEZAWARYJNIE. Z NAMI ZAPLANUJESZ OŚWIETLENIE WNĘTRZA KOŚCIOŁA ODPOWIADAJĄCE WYMAGANIOM STAWIANYM PRZEZ SAKRALNY CHARAKTER WNĘTRZA, KTÓRE PRZYCIĄGNIE WZROK NIE TYLKO WIERNYCH, ALE TAKŻE MIŁOŚNIKÓW ZABYTKÓW.

JAK WYGLĄDAĆ POWINIEN PROJEKT OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA?

PROJEKT OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA POWINIEN SKUPIAĆ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM NA OŁTARZU, JEDNAK OPRÓCZ OŚWIETLENIA GŁÓWNEGO, POWINNO SIĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ TAKŻE OŚWIETLENIE DODATKOWE. W TYM CELU WARTO POSTAWIĆ NA LAMPY OŚWIETLAJĄCE OBRAZY, RZEŹBY ORAZ INNE WARTE UWAGI ELEMENTY ARCHITEKTURY KOŚCIELNEJ. RÓWNIE WAŻNYM ELEMENTEM PROJEKTU BĘDZIE OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE KOŚCIOŁÓW – RÓŻNEGO RODZAJU LAMPY ELEWACYJNE, POZWALAJĄCE NA OŚWIETLENIE ZARÓWNO CAŁEGO BUDYNKU, JAK I WEJŚCIA.

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA I ZAUFAJ WIEDZY PROFESJONALISTÓW – ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ FIRMY NEXEON, ŚWIADCZĄCEJ OD LAT USŁUGI RANGI PREMIUM I POWIERZ NAM WYKONANIE PROJEKTU OŚWIETLENIA KOŚCIOŁA ORAZ JEGO FACHOWY MONTAŻ.

#Wroclaw #oswietleniekosciola

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637