Loading...

NEXEON ENERGY

OŚWIETLENIE HALI PRODUKCYJNEJ, MAGAZYNOWEJ

OŚWIETLENIE HALI PRODUKCYJNEJ , MAGAZYNOWEJ I WARSZTATOWEJ MA DUŻE ZNACZENIE DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TYCH MIEJSC. TO ELEMENT ZAPEWNIENIA ZARÓWNO BEZPIECZEŃSTWA PRACY, JAK I KOMFORTU PRACOWNIKOM RÓŻNYCH GAŁĘZI PRZEMYSŁU. POPRAWNIE WYKONANY PROJEKT OŚWIETLENIA HALI, A NASTĘPNIE WDROŻENIE PROPONOWANYCH W NIM ROZWIĄZAŃ, TO JEDNO Z WAŻNIEJSZYCH ZADAŃ DLA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA WARUNKI PRACY, JEJ EFEKTYWNOŚĆ I OSTATECZNE REZULTATY.

OŚWIETLENIE HALI – O CZYM PAMIĘTAĆ?

JAKIE PARAMETRY SĄ ISTOTNE PRZY PODEJMOWANIU DECYZJI W ZAKRESIE OŚWIETLENIA HALI WARSZTATOWEJ, MAGAZYNOWEJ LUB PRODUKCYJNEJ? Z PEWNOŚCIĄ WAŻNE JEST NATĘŻENIE ŚWIATŁA, KTÓRE DOSTOSOWUJE SIĘ DO CHARAKTERU CZYNNOŚCI, WYKONYWANYCH W DANYM MIEJSCU ORAZ KONKRETNYCH NORM, JAKIM NALEŻY SPROSTAĆ. PRZYJMUJE SIĘ, ŻE NATĘŻENIE ŚWIATŁA POWINNO BYĆ NAJWIĘKSZE TAM, GDZIE PRZEPROWADZA SIĘ WSZELKIE PRACE PRECYZYJNE, NP. WYRÓB SZABLONÓW CZY WZORNIKÓW, A NAJMNIEJSZE – PRZY SEGREGOWANIU I KOPIOWANIU MATERIAŁÓW. RÓWNOMIERNOŚĆ OŚWIETLENIA TO KOLEJNA RZECZ, O JAKIEJ NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ, PRZYGOTOWUJĄC PROJEKT OŚWIETLENIA HALI PRODUKCYJNEJ ALBO MAGAZYNOWEJ. I TUTAJ NIE OBĘDZIE SIĘ BEZ ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW. TAM, GDZIE PRACOWNICY ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER PRACY ZMUSZENI SĄ DO PATRZENIA W LAMPY, A TYM SAMYM NARAŻENI ZOSTAJĄ NA NEGATYWNE SKUTKI DZIAŁANIA ŚWIATŁA, TRZEBA ZADBAĆ O ZAKUP I MONTAŻ ODPOWIEDNICH LAMP ANTYOLŚNIENIOWYCH. NIE BEZ ZNACZENIA JEST TEŻ WSPÓŁCZYNNIK ODDAWANIA BARW.

OŚWIETLENIE HALI MAGAZYNOWEJ I WARSZTATOWEJ

CHOĆ MOGŁOBY SIĘ WYDAWAĆ, ŻE TE SAME PRZEPISY DOTYCZĄ OŚWIETLENIA HAL MAGAZYNOWYCH I PRODUKCYJNYCH, WYSTĘPUJĄ MIĘDZY NIMI RÓŻNICE. ISTNIEJĄ JEDNAK PUNKTY STYCZNE, KTÓRE DETERMINUJĄ PEWNE ZAŁOŻENIA PROJEKTU I OSTATECZNY WYBÓR WYPOSAŻENIA. BEZSPORNIE, NAJWAŻNIEJSZE JEST ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA I DOBREJ WIDOCZNOŚCI. W OBU PRZYPADKACH SPRAWDZA SIĘ OŚWIETLENIE LINIOWE, KTÓREGO Z SUKCESAMI UŻYWA SIĘ NAWET NA WIELKICH POWIERZCHNIACH. KONIECZNE JEST ZAPEWNIENIE ŚWIATŁA MIĘDZY REGAŁAMI I ZADBANIE O TO, BY NIE OŚLEPIAŁO ONO OPERATORÓW MASZYN, NP. WÓZKÓW WIDŁOWYCH. NALEŻY UNIKAĆ NISKO WISZĄCYCH LAMP, PONIEWAŻ NIERZADKO STANOWIĄ PRZESZKODĘ W SPRAWNYM PORUSZANIU SIĘ PRZY TRANSPORCIE TOWARÓW. WARTO ZADBAĆ O ROZWIĄZANIA ENERGOOSZCZĘDNE, NP. OŚWIETLENIE LED, KTÓRE POZWALA MINIMALIZOWAĆ KOSZTY, A JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIA DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ ŚWIATŁA I BEZPIECZEŃSTWO. LAMPY TEGO TYPU NIE NAGRZEWAJĄ SIĘ TAK SZYBKO, JAK ZWYKŁE ŻARÓWKI.

PROJEKT OŚWIETLENIA HALI – NASZA OFERTA

OD LAT Z POWODZENIEM WDRAŻAMY INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA W DOMACH PRYWATNYCH ORAZ NIERUCHOMOŚCIACH O INNYM PRZEZNACZENIU UŻYTKOWYM, W TYM W BIUROWCACH, SIEDZIBACH FIRM, NA HALACH SPORTOWYCH, WIDOWISKOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH. OFERUJEMY WYKONANIE PROJEKTU OŚWIETLENIA HALI MAGAZYNOWEJ I WARSZTATOWEJ, A TAKŻE MODERNIZACJĘ OŚWIETLENIA HALI PRODUKCYJNEJ I TEJ PRZEZNACZONEJ DO PRZECHOWYWANIA I ZABEZPIECZENIA TOWARÓW. NASZE DZIAŁANIA POPRZEDZA WYWIAD Z KLIENTEM I WIZJA LOKALNA, KTÓRA UMOŻLIWIA PODJĘCIE WŁAŚCIWYCH DECYZJI, DOBÓR SPRZĘTU I PROPOZYCJE OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ. STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ. NIEUSTANNIE ŚLEDZIMY RYNEK I POJAWIAJĄCE SIĘ NA NIM NOWOŚCI, BY STALE AKTUALIZOWAĆ NASZĄ OFERTĘ I SPROSTAĆ OCZEKIWANIOM WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW. JAKO PROFESJONALIŚCI ZNAMY OBOWIĄZUJĄCE NORMY I PRZEPISY.

SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE PROJEKTU OŚWIETLENIA HALI I PRZEPROWADZANY NA WŁASNĄ RĘKĘ MONTAŻ, OKAZAĆ SIĘ MOŻE PROBLEMATYCZNY I NIEWŁAŚCIWY. DLATEGO TEŻ ZACHĘCAMY DO KONTAKTU I ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ. W RAZIE PYTAŃ LUB WĄTPLIWOŚCI – JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

#Wroclaw #oswietleniehali

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637