Loading...

NEXEON ENERGY

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ OŚWIETLENIA ELEWACJI DOMU

OSOBY ZAMIESZKUJĄCE PRYWATNE POSESJE NA OBRZEŻACH MIAST LUB NA WSIACH CZĘSTO ZMAGAJĄ SIĘ Z NIEDOSTATECZNYM OŚWIETLENIEM OKOLIC DOMU. SPORA ODLEGŁOŚĆ OD NAJBLIŻSZEJ LATARNI LUB ICH CAŁKOWITY BRAK, BYWA DOKUCZLIWY W NOCY ORAZ W MIESIĄCACH JESIENNO-ZIMOWYCH, A TAKŻE WCZESNĄ WIOSNĄ, KIEDY CIEMNOŚĆ ZAPADA STOSUNKOWO WCZEŚNIE. ABY SWOBODNIE PORUSZAĆ SIĘ PO PODJEŹDZIE, OGRODZIE CZY PODWÓRKU, CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE, A PRZY TYM PODKREŚLIĆ ATRAKCYJNY WYGLĄD ELEWACJI, WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA JEJ OŚWIETLENIE. PROJEKT I REALIZACJĘ OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO DOMU NAJLEPIEJ POWIERZYĆ DOŚWIADCZONYM PROFESJONALISTOM, DYSPONUJĄCYM ODPOWIEDNIM SPRZĘTEM ORAZ WIEDZĄ DOTYCZĄCĄ ROZMIESZCZENIA I PRAWIDŁOWEJ INSTALACJI PUNKTÓW ŚWIETLNYCH. MONTAŻ OŚWIETLENIA DOMU OFERUJE FIRMA NEXEON – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ W TYM ZAKRESIE.

OŚWIETLENIE DOMU NA ZEWNĄTRZ – DLACZEGO WARTO?

INSTALACJA PUNKTÓW ŚWIETLNYCH W BEZPOŚREDNIM OTOCZENIU DOMU, A DOKŁADNIEJ MÓWIĄC NA JEGO ELEWACJI, WIĄŻE SIĘ Z WIELOMA BENEFITAMI, MAJĄCYMI BEZPOŚREDNI WPŁYW NA JAKOŚĆ FUNKCJONOWANIA W JEGO OBRĘBIE. PO PIERWSZE, NA OŚWIETLONEJ POSESJI Z PEWNOŚCIĄ POCZUJESZ SIĘ BEZPIECZNIEJ. OŚWIETLENIE ELEWACJI DOMU SPRAWI, ŻE BĘDZIESZ WIDZIAŁ, CO DZIEJE SIĘ W JEGO OTOCZENIU. PONADTO, TAKIE ROZWIĄZANIE MOŻE ODSTRASZYĆ I ZNIECHĘCIĆ POTENCJALNYCH ZŁODZIEI. PO DRUGIE, LAMPY PRZED DOMEM UŁATWIĄ CODZIENNE FUNKCJONOWANIE PO ZAPADNIĘCIU ZMROKU – ZNALEZIENIE KLUCZY W TOREBCE, TELEFONU CZY PILOTA DO BRAMY. DOŚWIETLONY CHODNIK I WEJŚCIE DO DOMU POZWOLI TAKŻE OGRANICZYĆ RYZYKO NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW, NA PRZYKŁAD POTKNIĘĆ O PRÓG CZY POŚLIZGNIĘCIE SIĘ NA OBLODZONEJ NAWIERZCHNI. PO TRZECIE, OŚWIETLENIE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH DOMU MOŻE STAĆ SIĘ TEŻ ROZWIĄZANIEM DEKORACYJNYM – PIĘKNIE PODŚWIETLONA ELEWACJA BĘDZIE PREZENTOWAĆ SIĘ STYLOWO I WYTWORNIE.

ABYŚ MÓGŁ W PEŁNI CZERPAĆ Z ZALET JASNEJ POSESJI, PROJEKT OŚWIETLENIA DOMU WARTO POWIERZYĆ FACHOWCOM. SPECJALISTÓW W TEJ DZIEDZINIE ZNAJDZIESZ W FIRMIE NEXEON.

PROFESJONALNE I EFEKTOWNE OŚWIETLENIE ELEWACJI – OFERTA NEXEON

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NASZE USŁUGI? PRZEDE WSZYSTKIM ZE WZGLĘDU NA ICH KOMPLEKSOWOŚĆ ORAZ NA KADRĘ, KTÓRĄ TWORZĄ DOŚWIADCZENI FACHOWCY. POWIERZAJĄC NAM MONTAŻ OŚWIETLENIA DOMU, MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE INTENSYWNOŚĆ ŚWIATŁA, JEGO MOC I ROZMIESZCZENIE, BĘDĄ DOSTOSOWANE ZARÓWNO DO OBOWIĄZUJĄCYCH NORM, JAK I DO CHARAKTERU OBIEKTU ORAZ TWOICH INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI I WYTYCZNYCH. SPECJALIŚCI Z FIRMY NEXEON WYKONAJĄ PROJEKT OŚWIETLENIA DOMU, ODPOWIEDNIO PRZEPROWADZĄ TRASY KABLOWE, OKREŚLĄ PUNKTY, W KTÓRYCH NALEŻY UMIEŚCIĆ LAMPY ORAZ WYKONAJĄ ICH PROFESJONALNY MONTAŻ. WSZYSTKIE CZYNNOŚCI REALIZUJEMY W SPOSÓB W PEŁNI PROFESJONALNY, PRZESTRZEGAJĄC WSZELKICH NIEZBĘDNYCH WYTYCZNYCH, BIORĄC POD UWAGĘ OSOBISTE PREFERENCJE KLIENTA, A TAKŻE DZIELĄC SIĘ NASZYM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROFESJONALNYM OŚWIETLENIEM DOMU NA ZEWNĄTRZ, ZAPROJEKTOWANYM W SPOSÓB PRZEMYŚLANY I FUNKCJONALNY, A TAKŻE SPRZĘTEM, KTÓRY PRZEZ DŁUGIE LATA SPEŁNIAĆ BĘDZIE SWOJĄ ROLĘ, A DO TEGO ATRAKCYJNIE PODKREŚLI ATUTY ELEWACJI, POSTAW NA WSPÓŁPRACĘ Z NEXEON. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB MAILOWĄ.

#Wroclaw #oswietlenieelewacji

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637