Loading...

NEXEON ENERGY

ROZDZIELNIE GŁÓWNE I ODDZIAŁOWE

WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW MIESZKALNYCH LUB PRZEMYSŁOWYCH, DOSTOSOWANIE ICH DO FUNKCJI, JAKĄ MAJĄ PEŁNIĆ ORAZ UMOŻLIWIENIE SWOBODNEGO FUNKCJONOWANIA W ICH OBSZARZE, TO NIERZADKO DUŻE WYZWANIE. NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY BUDYNEK NA CO DZIEŃ BĘDZIE ZAMIESZKIWANY, CZY TEŻ SŁUŻYĆ MA MAGAZYNOWANIU, PRODUKCJI LUB WYKONYWANIU BIUROWYCH OBOWIĄZKÓW ZAWODOWYCH, W JEGO OBRĘBIE POJAWIĆ SIĘ MUSZĄ OKREŚLONE SYSTEMY I INSTALACJE. JEDNYM Z NICH JEST SIEĆ ELEKTRYCZNA, BĘDĄCA ZBIOREM URZĄDZEŃ I PRZEWODÓW SŁUŻĄCYCH DO DOSTARCZANIA ENERGII LUB SYGNAŁÓW DO ODBIORNIKÓW. ABY INSTALACJA ELEKTRYCZNA W DANYM BUDYNKU MOGŁA PRAWIDŁOWO FUNKCJONOWAĆ, NIEZBĘDNE SĄ ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE. ICH PROJEKTOWANIE I MONTAŻ ZLECIĆ MOŻESZ FIRMIE NEXEON.

PROFESJONALNE ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE – NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA

ROZDZIELNICA ELEKTRYCZNA TO WAŻNY ELEMENT KAŻDEJ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ. ZAWIERA ONA URZĄDZANIA I PODZESPOŁY, KTÓRYCH ZADANIEM JEST ŁĄCZENIE, PRZERYWANIE I ROZDZIAŁ OBWODÓW ELEKTRYCZNYCH I ICH KOMBINACJI Z INNYMI URZĄDZENIAMI. BEZ PRAWIDŁOWO FUNKCJONUJĄCYCH ROZDZIELNI UŻYTKOWANIE ENERGII ELEKTRYCZNYCH W BUDYNKU NIE JEST MOŻLIWE – NIEZALEŻNIE CZY JEST TO OBIEKT MIESZKALNY, CZY ZAKŁAD PRZEMYSŁOWY. ZE WZGLĘDU NA FUNKCJĘ, KTÓRĄ ROZDZIELNICE PEŁNIĄ W DANEJ SIECI, DZIELI SIĘ JE NA GŁÓWNE, ODDZIAŁOWE ORAZ MANEWROWO-STYCZNIKOWE. JEŚLI ZA KRYTERIUM PODZIAŁU WEŹMIE SIĘ NATOMIAST PRZEZNACZENIE I MIEJSCE ZASTOSOWANIA, URZĄDZENIA PODZIELIĆ MOŻNA NA ROZDZIELNICE BUDOWLANE I SŁUPOWE, MIESZKANIOWE, PRZEMYSŁOWE ORAZ ENERGETYCZNO-DYSTRYBUCYJNE.

ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE ZBUDOWANE SĄ Z APARATÓW ELEKTRYCZNYCH ORAZ URZĄDZEŃ, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ PEŁNIENIE RÓŻNYCH FUNKCJI W TYM SAMYM CZASIE. ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE UMIESZCZA SIĘ W ROZDZIELNIACH – ODPOWIEDNIO SKONSTRUOWANYCH STACJACH ROZDZIELCZYCH. ICH FUNKCJONALNOŚĆ ZALEŻY OD WYPOSAŻENIA I OKREŚLONEJ ROLI.

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH – NASZA OFERTA


W FIRMIE NEXEON DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO, WYKONUJEMY INSTALACJE ELEKTRYCZNE, ZAJMUJEMY SIĘ PROJEKTOWANIEM,PODŁĄCZANIEM, WYMIANĄ, MONTAŻEM ORAZ OPIEKĄ POWYKONAWCZĄ. NASZA OFERTA OBEJMUJE USŁUGĘ PROFESJONALNEGO MONTAŻU ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH NISKIEGO I ŚREDNIEGO NAPIĘCIA. TWORZYMY ZARÓWNO ROZDZIELNIE GŁÓWNE W BUDYNKACH WIELORODZINNYCH, JAK I ROZDZIELNIE ODDZIAŁOWE W KONKRETNYCH POMIESZCZENIACH. ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE OBSŁUGĄ HAL I BIUROWCÓW, MONTUJĄC PRZYŁĄCZA I ROZDZIELNIE SEKCYJNE. PODŁĄCZAMY URZĄDZANIA W RÓŻNYCH MIEJSCACH (URZĄDZENIA NAPOWIETRZNE I WEWNĘTRZNE), DLATEGO TEŻ BEZ PROBLEMU JESTEŚMY W STANIE OPRACOWAĆ PROJEKT ORAZ ZAPLANOWAĆ MONTAŻ ROZDZIELNIC NATYNKOWYCH I ROZDZIELNIC PODTYNKOWYCH. ZA REALIZACJĘ ZADAŃ Z TEGO ZAKRESU ODPOWIEDZIALNY JEST ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW, DYSPONUJĄCYCH GRUNTOWNĄ WIEDZĄ ORAZ ODPOWIEDNIM SPRZĘTEM. WSZYSTKIE REALIZOWANE PRZEZ NAS USŁUGI ZGODNE SĄ Z WSZELKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI ORAZ POZNANIA SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH REALIZACJI USŁUG Z ZAKRESU INSTALACJI ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH. W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY FACHOWĄ PORADĄ.

#Wroclaw #sprzatanie

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637