Loading...

NEXEON ENERGY

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ OŚWIETLENIA W MIESZKANIU

CHARAKTER OŚWIETLENIA W MIESZKANIU MA BARDZO DUŻE ZNACZENIE. CZASY, KIEDY WSZYSTKIE DOMOWE CZYNNOŚCI WYKONYWAŁO SIĘ PRZY JEDNEJ SUFITOWEJ LAMPIE, DAWNO MINĘŁY. DZIŚ OSOBOM, KTÓRE URZĄDZAJĄ NOWE WNĘTRZA LUB PRZEPROWADZAJĄ MNIEJSZE CZY WIĘKSZE REMONTY W STARSZYCH PRZESTRZENIACH, ZALEŻY NA TYM, ABY OŚWIETLENIE BYŁO RÓŻNORODNE. ROZMIESZCZONE W RÓŻNYCH MIEJSCACH LAMPY O ODMIENNYM NATĘŻENIU NIE TYLKO SĄ BARDZO PRAKTYCZNE I ZNACZNIE ZWIĘKSZAJĄ KOMFORT CODZIENNEGO FUNKCJONOWANIA, ALE TAKŻE POZWALAJĄ WYDZIELAĆ WE WNĘTRZACH OKREŚLONE STREFY, ODDZIELAĆ JE OD SIEBIE CZY BUDOWAĆ NASTRÓJ. JEŚLI ZALEŻY CI NA TYM, ABY PUNKTY ŚWIETLNE W TWOIM DOMU ROZMIESZCZONE BYŁY W SPOSÓB PRZEMYŚLANY I FUNKCJONALNY, A PRZY TYM DODAWAŁY WNĘTRZU CHARAKTERU, PROJEKT OŚWIETLENIA MIESZKANIA ORAZ JEGO MONTAŻ NAJLEPIEJ POWIERZ FACHOWCOM. W TEJ DZIEDZINIE WARTO ZAUFAĆ SPECJALISTOM Z FIRMY NEXEON – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I SPRAWDZENIA, JAK REALIZUJEMY USŁUGI.

PODŁĄCZENIE OŚWIETLENIA W MIESZKANIU – DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA SPECJALISTYCZNE USŁUGI?

INSTALACJA OŚWIETLENIA WEWNĄTRZ MIESZKANIA JEST CZYMŚ, CO WIELE OSÓB REALIZUJE SAMODZIELNIE. OCZYWIŚCIE JEST TO RZECZ WYKONALNA, A BYWA NAWET BARDZO PROSTA, JEŚLI WYBIERZESZ NP. LAMPY STOJĄCE, KTÓRE WYSTARCZY PODŁĄCZYĆ DO KONTAKTU. TEGO TYPU SPRZĘTY ZABIERAJĄ JEDNAK SPORO MIEJSCA ORAZ OŚWIETLAJĄ DANĄ PRZESTRZEŃ PUNKTOWO. ABY ZMIENIĆ USTAWIENIE TAKIEJ LAMPY, NALEŻY JĄ PRZENIEŚĆ I USYTUOWAĆ W INNYM MIEJSCU W POBLIŻU GNIAZDKA. PRZEMIESZCZANIE KINKIETÓW LUB LAMP WISZĄCYCH JEST NATOMIAST ZNACZNIE TRUDNIEJSZE.

FACHOWY PROJEKT OŚWIETLENIE MIESZKANIA ZAKŁADA UMIESZCZENIE WIELU PUNKTÓW ŚWIETLNYCH NA SUFICIE LUB ŚCIANACH ORAZ ROZMIESZCZENIE ICH W TAKI SPOSÓB, ABY POZWALAŁY Z JEDNEJ STRONY NA FUNKCJONALNE KORZYSTANIE Z PRZESTRZENI, A Z DRUGIEJ – NA STWORZENIE OKREŚLONEJ ATMOSFERY. DZIĘKI ODPOWIEDNIO ZAPROJEKTOWANEMU OŚWIETLENIU BĘDZIESZ MÓGŁ W PROSTY SPOSÓB DOŚWIETLIĆ PRZESTRZENIE, W KTÓRYCH NIEZBĘDNY JEST DOPŁYW INTENSYWNEGO ŚWIATŁA (M.IN. BLATY W KUCHNI, PRZEDPOKÓJ, KĄCIK CZYTELNICZY CZY STREFĘ PRACY), BY PO CHWILI ZMNIEJSZYĆ INTENSYWNOŚĆ ŚWIATŁA I STWORZYĆ ATMOSFERĘ IDEALNĄ DO WIECZORNEGO OGLĄDANIA FILMU. PRZEMYŚLANE OŚWIETLENIE MIESZKANIA DAJE TAKŻE SZANSĘ NA WYDZIELANIE OKREŚLONYCH OBSZARÓW W PRZESTRZENI, NP. WIZUALNE ODDZIELNIE STREFY WYPOCZYNKOWEJ OD JADALNIANEJ.

FACHOWY MONTAŻ OŚWIETLENIA MIESZKANIA Z NEXEON – NASZA OFERTA

W FIRMIE NEXEON OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU OŚWIETLENIA WEWNĘTRZNEGO W MIESZKANIACH. PRZYGOTOWUJEMY PRZEMYŚLANE PROJEKTY, W KTÓRYCH BIERZEMY POD UWAGĘ CHARAKTER POMIESZCZENIA, WSZELKIE OBOWIĄZUJĄCE NORMY ORAZ PREFERENCJE I WYMAGANIA KLIENTÓW. ZADANIEM PROJEKTU JEST STWORZENIA PRAKTYCZNEGO UKŁADU OŚWIETLENIA, DOPASOWANEGO DO DANEGO OBIEKTU. NASTĘPNIE WYKONUJEMY PROFESJONALNY MONTAŻ OŚWIETLENIA W MIESZKANIU, DO CZEGO WYKORZYSTUJEMY URZĄDZENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE MIESZKANIA POZWOLI CI NIE TYLKO STWORZYĆ FUNKCJONALNĄ PRZESTRZEŃ, ALE TAKŻE UMOŻLIWI ŁATWE I SZYBKIE ZMIANY ATMOSFERY WE WNĘTRZU, ZGODNIE Z BIEŻĄCYMI POTRZEBAMI. ZACHĘCAMY DO ZAUFANIA DOŚWIADCZENIU I WIEDZY NASZYCH FACHOWCÓW I STWORZENIU PROFESJONALNEGO SYSTEMU OŚWIETLENIA MIESZKANIA Z FIRMĄ NEXEON.

#Wroclaw #oswietleniemieszkania

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637