Loading...

NEXEON ENERGY

ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE

PRĄD JEST OGROMNYM UDOGODNIENIEM I TRUDNO WYOBRAZIĆ SOBIE DZISIAJ FUNKCJONOWANIE BEZ DOSTĘPU DO ENERGII ELEKTRYCZNEJ. KORZYSTAMY PRZECIEŻ Z LICZNYCH SPRZĘTÓW – ZARÓWNO W DOMU, JAK I W PRACY. WIELOŚĆ URZĄDZEŃ WYMAGAJĄCYCH DOSTAW PRĄDU, JEST BARDZO DUŻA. Z TEGO TEŻ POWODU STOSOWANIE ZABEZPIECZEŃ ELEKTRYCZNYCH JEST JAK NAJBARDZIEJ UZASADNIONE, A NAWET WSKAZANE.

ZABEZPIECZENIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ – CO TO JEST?

ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE W DOMU , W FIRMIE, ZAKŁADZIE PRACY I W KAŻDYM INNYM BUDYNKU, GDZIE KORZYSTA SIĘ Z RÓŻNYCH SPRZĘTÓW, TO NIC INNEGO JAK WŁAŚCIWIE ZAPLANOWANY SYSTEM, SKŁADAJĄCY SIĘ Z ELEMENTÓW CHRONIĄCYCH OBWODY ELEKTRYCZNE, URZĄDZENIA, A TAKŻE OSOBY, JAKIE JE OBSŁUGUJĄ, PRZED GROŹNYMI KONSEKWENCJAMI NIEPOPRAWNIE DZIAŁAJĄCEJ INSTALACJI. JAKIE TYPY OCHRONY MOŻNA WYRÓŻNIĆ? JEST TO OCHRONA PRZECIWZWARCIOWA, PRZECIWPRZECIĄŻENIOWA I PRZECIWPORAŻENIOWA. PIERWSZA JEST NAJBARDZIEJ PODSTAWOWĄ FORMĄ OCHRONY. PRZECIWDZIAŁA NAGŁYM SKOKOM NAPIĘCIA. OCHRONA PRZECIWPRZECIĄŻENIOWA POLEGA NA AUTOMATYCZNYM WYŁĄCZANIU ZASILANIA W MOMENCIE, GDY PRZEZ SIEĆ PRZEPŁYWA PRĄD O WIĘKSZYM NATĘŻENIU, NIŻ ZAŁOŻONO W PROJEKCIE. OCHRONĘ PRZED PORAŻENIEM SPEŁNIAJĄ WYŁĄCZNIKI RÓŻNICOWO-PRĄDOWE. ZABEZPIECZENIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W DOMU, FIRMIE, FABRYCE, APARTAMENTOWCU, URZĘDZIE CZY INSTYTUCJACH KULTURY, TO WAŻNA KWESTIA, ZA KTÓRĄ ODPOWIEDZIALNI SĄ WŁAŚCICIELE I ZARZĄDCY BUDYNKÓW.

ZABEZPIECZENIA OBWODÓW ELEKTRYCZNYCH – O CZYM PAMIĘTAĆ?
ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE TO KWESTIA, KTÓRĄ WARTO POWIERZYĆ SPECJALIŚCIE, POSIADAJĄCEMU STOSOWNE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI. SAMODZIELNE PRÓBY WYKONANIA TEGO RODZAJU ZABEZPIECZEŃ MOGĄ MIEĆ TRAGICZNE KONSEKWENCJE. ZAMIAST PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZWIĘKSZENIA OCHRONY, MOGĄ DOPROWADZIĆ DO POWSTANIA SZKÓD. FACHOWIEC DOBIERZE TAKI SYSTEM OCHRONY, JAKI W PRZYPADKU DANEGO OBIEKTU BĘDZIE NAJLEPSZY I FAKTYCZNIE SPEŁNI DOBRZE SWOJE FUNKCJE. NAWET ZABEZPIECZENIE ELEKTRYCZNE W DOMU DOBRZE ZLECIĆ FIRMIE, KTÓRA ZNA SIĘ NA TEGO TYPU ROZWIĄZANIACH. OD CZEGO UZALEŻNIONA JEST TAKA OCHRONA? CZYNNIKÓW JEST WIELE. PODSTAWOWYM JEST OCZYWIŚCIE SAMA INSTALACJA ZASILAJĄCA I JEJ BUDOWA, A TAKŻE LICZBA I RODZAJ URZĄDZEŃ, KTÓRE SĄ DO NIEJ PODŁĄCZONE.

ZABEZPIECZENIA ELEKTRYCZNE – NASZA OFERTA

JAKO FIRMA DOŚWIADCZONA W REALIZACJI ZLECEŃ POLEGAJĄCYCH NA WDRAŻANIU SYSTEMÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH, ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ OCHRONĄ SIECI ELEKTRYCZNEJ. PROPONUJEMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ W TYM ZAKRESIE, NA KTÓRĄ SKŁADA SIĘ PROJEKTOWANIE, DOBÓR ELEMENTÓW ORAZ ICH MONTAŻ. WARTO PAMIĘTAĆ, ŻE TAKA INSTALACJA WYMAGA OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW, KTÓRE POZWALAJĄ WYELIMINOWAĆ USTERKI, A TYM SAMYM UNIKNĄĆ EWENTUALNYCH ZAGROŻEŃ. ZLECENIA WYKONUJEMY W OPARCIU O ROZMOWĘ, ZAPOZNANIE SIĘ ZE STANEM SIECI W BUDYNKU I JEJ KONSTRUKCJĄ. BIERZEMY POD UWAGĘ WSZYSTKIE PARAMETRY, JAKIE MOGĄ MIEĆ WPŁYW NA RODZAJ NIEZBĘDNEJ OCHRONY. NA TEJ PODSTAWIE DOKONUJEMY WYBORU CZĘŚCI, KTÓRE UMOŻLIWIĄ UZYSKANIE ZADOWALAJĄCYCH REZULTATÓW.

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NEXEON!

#Wroclaw #sprzatanie

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637