Loading...

NEXEON SOLAR

MONTAŻ POMP CIEPŁA

CORAZ CHĘTNIEJ WYBIERANĄ ALTERNATYWĄ DLA TRADYCYJNYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH STAJĄ SIĘ POMPY CIEPŁA. DO OGRZEWANIA DOMU I INNYCH PRZESTRZENI UŻYTKOWYCH WYBIERANE SĄ ONE Z ZAMIAREM ZAPEWNIENIA NALEŻYTEGO KOMFORTU CIEPLNEGO PRZY JEDNOCZESNYM NISKIM NAKŁADZIE PRACY. WDROŻENIE TEGO GODNEGO UWAGI ROZWIĄZANIA WIĄŻE SIĘ Z LICZNYMI ZALETAMI. ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NEXEON!

POMPY CIEPŁA DO OGRZEWANIA DOMU I NIE TYLKO – ZALETY

W DOBIE KRYZYSU EKOLOGICZNEGO, WYNIKAJĄCEGO Z NADMIERNEGO OBCIĄŻENIA PLANETY SZKODLIWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ CZŁOWIEKA, ZA NAJWIĘKSZĄ ZALETĘ WIELU ROZWIĄZAŃ POSTRZEGANY JEST BRAK NEGATYWNEGO WPŁYWU NA ŚRODOWISKO NATURALNE. MONTAŻ POMPY CIEPŁA I JEJ DZIAŁANIE SĄ W PEŁNI EKOLOGICZNE, INSTALACJA DO WYTWORZENIA CIEPŁA WYKORZYSTUJE BOWIEM ENERGIĘ ZGROMADZONĄ W OTACZAJĄCYM NAS ŚRODOWISKU NATURALNYM ZAMIAST GENERUJĄCEGO ZANIECZYSZCZENIA SPALANIA PALIW. TEN ASPEKT ZWIĄZANY JEST Z KOLEJNĄ ZALETĄ – INSTALACJA POMPY CIEPŁA TO NIE TYLKO SPRZYJAJĄCE ŚRODOWISKU ROZWIĄZANIE, ALE TAKŻE SZEREG DODATKOWYCH KORZYŚCI. PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO SZANSA NA REALNE OSZCZĘDNOŚCI W DOMOWYM BUDŻECIE. PONADTO, Z DECYZJĄ O WYBORZE POMPY CIEPŁA DO OGRZEWANIA DOMU NIE WIĄŻE SIĘ KONIECZNOŚĆ POSIADANIA KOTŁOWNI ANI GROMADZENIA PALIW I PRZETWARZANIA ICH W TRADYCYJNY SPOSÓB, KTÓRY GENERUJE SZKODLIWE EFEKTY SPALANIA W POSTACI SPALIN, A NIEKIEDY RÓWNIEŻ POPIÓŁ.

POMPY CIEPŁA – JAK DZIAŁAJĄ?
POMPA CIEPŁA TO OPARTE NA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII ROZWIĄZANIE. JEJ DZIAŁANIE POLEGA NA PRZETWORZENIU ENERGII PIERWOTNEJ (Z GRUNTU, WODY, A NAWET POWIETRZA) Z WYKORZYSTANIEM PROCESÓW TERMODYNAMICZNYCH I DOSTARCZENIU JEJ DO INSTALACJI GRZEWCZEJ. TYM SAMYM ZASPOKOJONE ZOSTAJE ZAPOTRZEBOWANIE BUDYNKU NA CIEPŁO. WARTO PAMIĘTAĆ, ŻE W POŁĄCZENIU Z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ, KTÓRA GENERUJE PRĄD NIEZBĘDNY DO DZIAŁANIA POMPY CIEPŁA, TEGO TYPU SYSTEMY ZAPEWNIĄ DARMOWE OGRZEWANIE, A TYM SAMYM UNIEZALEŻNIENIE SIĘ OD DOSTAW I ZMIAN CEN GAZU, WĘGLA CZY PRĄDU.

W NASZEJ OFERCIE NIE MOGŁO ZABRAKNĄĆ RÓWNIEŻ I TEGO ROZWIĄZANIA NA MIARĘ WSPÓŁCZESNYCH CZASÓW. NA CO MOŻESZ LICZYĆ, DECYDUJĄC SIĘ NA SKORZYSTANIE Z OFERTY NEXEON W ZAKRESIE POMPY CIEPŁA DO OGRZEWANIA DOMU? NASZA USŁUGA JEST KOMPLEKSOWA, OBEJMUJE BOWIEM:

 • WYKONANIE PROJEKTU INSTALACJI POMPY CIEPŁA;
 • DOBÓR POMPY CIEPŁA;
 • MONTAŻ POMPY CIEPŁA I INSTALACJI GRZEWCZEJ;
 • NIEZBĘDNE PRZEGLĄDY OKRESOWE;
 • POGWARANCYJNY SERWIS POMP CIEPŁA.

POMPY CIEPŁA DO OGRZEWANIA DOMU – KOMPLEKSOWA OFERTA NEXEON
JAKO AUTORYZOWANI INSTALATORZY POMP CIEPŁA JESTEŚMY W STANIE DOSTOSOWAĆ ROZWIĄZANIE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB ZLECENIODAWCY ORAZ SPECYFIKI KAŻDEGO BUDYNKU. NASZA STALE AKTUALIZOWANA WIEDZA ORAZ ZDOBYWANE LATAMI DOŚWIADCZENIE, POPARTE NIEZBĘDNYMI UPRAWNIENIAMI I CERTYFIKATAMI, TO DLA CIEBIE GWARANCJA PRAWIDŁOWO PRZEPROWADZONEGO MONTAŻU, A CO ZA TYM IDZIE – BEZPIECZNEGO I BEZAWARYJNIE DZIAŁAJĄCEGO SYSTEMU. PO NASZEJ STRONIE LEŻY DOSTAWA URZĄDZEŃ I SPORZĄDZENIE PEŁNEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ.

ZACHĘCAMY DO ZLECENIA NAM WDROŻENIA NOWOCZESNEGO ROZWIĄZANIA W POSTACI POMPY CIEPŁA DO OGRZEWANIA DOMU!

#Wroclaw #sprzatanie

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637