Loading...

NEXEON SECURITY - instalacje teletechniczne

SYSTEMY TELEWIZJI DOZOROWEJ (CCTV) - MONITORING

Systemy CCTV monitoringu stanowią jedną z podstawowych form zabezpieczenia obiektów. Zarówno domy prywatne, jak i firmy, coraz częściej korzystają z zalet, jakie oferuje telewizja dozorowa CCTV. Całodobowe monitorowanie terenu pomaga w ochronie przed niepożądanymi sytuacjami, takimi jak np. włamania, kradzieże lub dewastacje.

Systemy CCTV – skuteczna ochrona Twojego obiektu

Monitoring CCTV najczęściej montowany jest w większych obiektach, takich jak np. duże firmy lub magazyny, dzięki czemu potrzeba zatrudniania ochrony zostaje zminimalizowana. Co więcej, coraz większa ilość osób decyduje się na tę formę zabezpieczenia w domach prywatnych. Ze względu na swoją skuteczność system monitoringu wizyjnego CCTV pozwala na natychmiastowe wykrycie niebezpieczeństwa. Monitorowany obraz w jakości 4K zapewnia doskonałą widoczność wszelkich szczegółów niezależnie od pory dnia. Zaawansowana technologia umożliwia zarejestrowanie niezbędnych detali, takich jak np. tablice rejestracyjne. Dodatkowo telewizja przemysłowa CCTV zawiera funkcje rejestracji statystyki wejść oraz identyfikowania znikania lub pojawienia się poszczególnych przedmiotów. Systemy telewizji dozorowej działają całodobowo, dlatego pomagają wykryć każde wtargnięcie osób nieupoważnionych. Obecność kamer może zniechęcić włamywacza do podjęcia szkodliwych działań, dlatego ryzyko poniesienia strat zostaje zminimalizowane.

Monitoring wizyjny CCTV – w jaki sposób działa?

Zestawy CCTV składają się głównie z kamer, które odpowiadają za uchwycenie obrazu. Mogą się one różnić w zależności od miejsca, w którym mają zostać zainstalowane. Przykładowo, w ofercie znajdują się modele statyczne, obrotowe, poziome oraz pionowe. Istnieją także produkty termowizyjne, które sprawdzą się w zewnętrznej części budynku. Dodatkowo, system monitoringu musi zawierać urządzenie, na którym nagranie zostanie zarejestrowane. W tym celu najczęściej wykorzystuje się twardy dysk. Wiele instalacji CCTV oferuje zapisywanie nagrań w chmurze, co zapewnia dodatkową ochronę. W przypadku kiedy nośnik zapisu zostanie zniszczony, nie utracisz dostępu do filmów.

Kamery CCTV najczęściej występują w formie bezprzewodowej, co zdecydowanie ułatwia formę montażu oraz użytkowania. Ponadto, brak połączenia kablowego zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Podłączenie systemu z wykorzystaniem modułu WiFi umożliwia dostęp do śledzenia monitoringu za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak np. smartfon lub tablet. Niektóre modele pozwalają także na odtworzenie obrazu na komputerze przy użyciu przeglądarki internetowej. Z tego powodu monitoring wizyjny CCTV jest niezwykle prosty w samodzielnej obsłudze, jednakże może być również wykorzystany przy współpracy z firmą ochroniarską.

Systemy CCTV NEXEON – najwyższa jakość usług

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montowaniu instalacji teletechnicznych. Oferta obejmuje nie tylko doradztwo, projektowanie systemów CCTV i instalację monitoringu, ale także wsparcie po zainstalowaniu. Nasi eksperci specjalizują się w montowaniu instalacji CCTV, oferując usługi na najwyższym poziomie. Skutecznie doradzimy Ci, jaki rodzaj kamer będzie odpowiedni, a także podpowiemy, w jakiej ilości oraz w których miejscach warto je zamontować. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalne zabezpieczenie przedsiębiorstwa bądź obiektu mieszkalnego. Dysponujemy sprzętem od znanych i cenionych producentów, takich jak BCS, Bosh, Hikvision oraz Dahua. Decydując się na rozwiązanie, jakim jest telewizja dozorowa CCTV, możesz liczyć na efektywne i sprawdzone działanie zestawu, który będzie służył ci przez długie lata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą m.in. na takie miasta jak:

#Wroclaw #CCTV

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637