Loading...

NEXEON SECURITY

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW CCTV

Projektowanie systemów CCTV to bardzo ważny etap przy realizacji instalacji teletechnicznych w celu ochrony obiektu i mienia. System telewizji przemysłowej dozorowej jest jednym z kluczowych elementów, zapewniających ochronę publicznego terenu oraz prywatnej posesji. Pozwala monitorować sytuację i archiwizować nagrane materiały. Przed samym montażem konieczne jest wykonanie odpowiedniego projektu i stworzenie planu działania, dlatego właśnie projektowanie CCTV to jedna z usług, które dostępne są w naszej ofercie.

Projektowanie systemów CCTV – dlaczego jest ważne?

Jeśli odpowiemy na pytanie, czym grozi źle wykonany projekt monitoringu CCTV, jednocześnie udzielimy odpowiedzi na pytanie o to, dlaczego jest to tak ważna kwestia przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac montażowych. Nieodpowiednio rozmieszczone kamery, ich niedostateczna liczba, niewłaściwy dobór części wspierających cały system, nieumiejętnie skonfigurowany program – wszystko to skutkować może tym, że systemy CCTV nie będą działały zgodnie z przeznaczeniem. Brak kontroli w miejscach, które jej wymagają oraz awaryjność – to potencjalne problemy, jakie mogą być konsekwencją niewłaściwie przygotowanych projektów instalacji CCTV.

Projekty monitoringu wizyjnego – nasza oferta

Projektowanie monitoringu CCTV zawsze jest poprzedzone rozmową z klientem w celu poznania jego oczekiwań i wymagań, a także wizją lokalną, która pozwala zorientować się, do jakiego miejsca i warunków należy dostosować system. Warto zaznaczyć, że wykonywanie usługi instalacji monitoringu wymaga stosownych uprawnień. Jako profesjonaliści oczywiście posiadamy odpowiednią licencję. Mamy również wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach. Procedura projektowa obejmuje: opracowanie wymagań użytkowych, przygotowanie na ich podstawie planu systemu i dobór urządzeń. W dużym stopniu ważna jest tutaj umiejętność przewidywania pewnych sytuacji, które mogą, choć oczywiście nie muszą, zaistnieć. Pozwala to zabezpieczyć obiekt na wypadek różnych okoliczności.

Wiemy, co jest kluczowe podczas projektowania systemów CCTV

Tylko poprawnie rozpisany projekt monitoringu CCTV, a następnie wcielenie go w życie, gwarantują bezpieczeństwo obiektu. Nasza usługa wykonywana jest z pełną troską o dobro klienta i w oparciu o kompleksową wiedzę techniczną. Podczas projektowania CCTV kluczowe jest nie tylko prawidłowe rozmieszczenie kamer i dobór odpowiednich urządzeń, ale również zapewnienie łatwości obsługi dla klienta i optymalizacja kosztów funkcjonowania systemu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale również ekonomiczne.

Zadowolenie klientów to dla nas priorytet 

Doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego projektu przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać usługi najwyższej jakości, wpływając na poprawę bezpieczeństwa i komfortu życia naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów na temat naszych realizacji w obszarze systemów CCTV.

#Wroclaw #sprzatanie

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637