Loading...

NEXEON SECURITY

DETEKTORY GAZU PROPAN-BUTAN

PROPAN-BUTAN TO GAZ PRZECHOWYWANY W BUTLACH. POTOCZNIE NAZYWANY JEST LPG. DETEKTORY GAZU PROPAN-BUTAN POZWALAJĄ WYKRYĆ JEGO ULATNIANIE, BY OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W POBLIŻU WYCIEKU MOGŁY SZYBKO ZAREAGOWAĆ, ZAPEWNIAJĄC OCHRONĘ SOBIE I INNYM.

DETEKTORY PROPAN-BUTAN – DLACZEGO WARTO JE MIEĆ?

PROPAN-BUTAN JEST, JAK WSKAZUJE NAZWA, MIESZANKĄ PROPANU I BUTANU. UŻYWANY JEST JAKO GAZ, ALE PRZECHOWUJE SIĘ GO JAK CIECZ W SPECJALNYCH BUTLACH. JEGO ZASTOSOWANIE JEST BARDZO SZEROKIE I DOŚĆ POWSZECHNE. SŁUŻY NIE TYLKO JAKO PALIWO SILNIKOWE, ALE RÓWNIEŻ PALIWO GRZEWCZE ORAZ ŹRÓDŁO ZASILANIA KUCHENEK – ZARÓWNO GAZOWYCH, JAK I ELEKTRYCZNO-GAZOWYCH. WYKORZYSTUJĄ GO OSOBY, KTÓRE ZE WZGLĘDÓW EKONOMICZNYCH SZUKAJĄ ROZWIĄZAŃ POZWALAJĄCYCH NA OSZCZĘDNOŚCI. PROPAN-BUTAN KOSZTUJE MNIEJ NIŻ PROPAN I W PORÓWNANIU DO NIEGO MA WIĘKSZĄ WARTOŚĆ OPAŁOWĄ. NIE JEST TO SUBSTANCJA TOKSYCZNA I JAKO TAKA NIE STANOWI ZAGROŻENIA DLA ZDROWIA I ŻYCIA LUDZI. NIEBEZPIECZEŃSTWO RODZI SIĘ JEDNAK WÓWCZAS, GDY GAZ ZACZYNA WYCIEKAĆ. W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH POWSTAJE ZAGROŻENIE WYBUCHEM. WYSTARCZY NIEWIELKA ISKRA CZY CHOĆBY WYŁADOWANIE ELEKTRYCZNE, BY DOSZŁO DO TRAGEDII. DETEKTORY PROPAN-BUTAN MOGĄ PRZED NIĄ UCHRONIĆ, DLATEGO ICH INSTALACJA JEST JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANA WSZĘDZIE, GDZIE KORZYSTA SIĘ Z BUTLI Z GAZEM.

DETEKTORY GAZU PROPAN-BUTAN – JAK DZIAŁAJĄ?

CZUJNIKI TEGO RODZAJU SŁUŻĄ STAŁEJ KONTROLI OBECNOŚCI GAZU W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH. DETEKTORY GAZU PROPAN-BUTAN DOBRZE ZAMONTOWAĆ W DOMOWEJ KOTŁOWNI, KUCHNI I ŁAZIENCE, KTÓRE SĄ WYPOSAŻONE W URZĄDZENIA DZIAŁAJĄCE NA GAZ ORAZ INNYCH PRZESTRZENIACH, W JAKICH ZNAJDUJĄ SIĘ SPRZĘTY GAZOWE, NP. W PIWNICACH, NA KORYTARZACH, A TAKŻE W SZKOLNYCH PRACOWNIACH FIZYKO-CHEMICZNYCH, GDZIE PODCZAS ZAJĘĆ KORZYSTA SIĘ Z PROPAN-BUTANU, WYKONUJĄC RÓŻNE DOŚWIADCZENIA. CZUJNIKI ANALIZUJĄ STĘŻENIE TEJ SUBSTANCJI W POWIETRZU. JEŚLI JEST ONO NIEBEZPIECZNE, WÓWCZAS UAKTYWNIA SIĘ ALARM WIZUALNY I DŹWIĘKOWY. DETEKTORY NALEŻY MONTOWAĆ NA ŚCIANIE NA WYSOKOŚCI OKOŁO 30 CM NAD PODŁOGĄ, A TO DLATEGO, ŻE LPG JEST CIĘŻSZY OD POWIETRZA I ZBIERA SIĘ W NIŻSZYCH PARTIACH POMIESZCZEŃ.

DETEKTORY PROPAN-BUTAN – NASZA OFERTA

OD LAT ZAJMUJEMY SIĘ MONTAŻEM RÓŻNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ W DOMACH PRYWATNYCH, WIELOPIĘTROWYCH BUDYNKACH MIESZKALNYCH, SIEDZIBACH FIRM, URZĘDACH I W WIELU INNYCH MIEJSCACH. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ INSTALACJA CZUJNIKÓW RÓŻNEGO TYPU I PRZEZNACZENIA, W TYM TYCH, KTÓRE STANOWIĄ OCHRONĘ PRZED KONSEKWENCJAMI WYCIEKU LPG. STAWIAMY NA NOWOCZESNY I SPRAWDZONY SPRZĘT. NIEUSTANNIE ŚLEDZIMY RYNEK I WYBIERAMY URZĄDZENIA, KTÓRE NAJLEPIEJ SPEŁNIAJĄ SWOJE ZADANIA. OPTYMALIZUJEMY ROZWIĄZANIA DO OCZEKIWAŃ KLIENTA I MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH MIEJSCA, W KTÓRYM MAJĄ ZOSTAĆ WDROŻONE. PO NASZEJ STRONIE LEŻY TEŻ KALIBRACJA DETEKTORÓW ORAZ ICH SERWIS , KTÓRY UMOŻLIWIA ELIMINACJĘ USTEREK CZUJNIKÓW, A TYM SAMYM GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW.

GAZU NIE NALEŻY SIĘ OBAWIAĆ. KORZYSTAJĄC Z NIEGO, TRZEBA JEDNAK ZACHOWAĆ WSZELKIE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ I WĄTPLIWOŚCI, SŁUŻYMY FACHOWĄ PORADĄ.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

#Wroclaw #detektorypropanbutan

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637