Loading...

NEXEON SECURITY

MONITORING DOMU

System monitoringu domu to jedna z coraz bardziej popularnych usług, po którą sięgają zarówno zarządcy budynków, jak i właściciele mieszkań czy domów jednorodzinnych. Zapewnia konieczne poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Montaż monitoringu w domu sprawdza się przede wszystkim w przypadku osób, które bardzo często przebywają poza obiektem i czują zwiększoną potrzebę kontroli tego, co dzieje się na terenie posesji pod ich nieobecność. To także doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie pociech. Zastanawiasz się nad skorzystaniem z narzędzia, które zapewni Twojej rodzinie ochronę i spokój? Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z pomocy profesjonalistów od Nexeon!

Monitoring domu z Nexeon – dlaczego warto?

Jeszcze kilka lat temu uważano, że instalacja monitoringu w domu to rozwiązanie dla ludzi bardzo zamożnych. Dziś jednak z opcji tej korzysta coraz więcej osób, którym zależy na tym, aby czuć się we własnym domu bezpiecznie i dobrze – bez względu na stan majątku czy okazałość posesji. Szczególnie, że system monitoringu domu jednorodzinnego jest teraz bardzo przystępny finansowo, a korzyści płynące z jego korzystania daleko przewyższają związane z nim koszty.

Co przemawia za jego instalacją? Przede wszystkim – nowoczesny system monitoringu domu jest niezwykle łatwy w montażu i w obsłudze. Większość systemów pozwala też na odtwarzanie nagrań z kamery CCTV w czasie rzeczywistym z każdego niemal miejsca na świecie. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie Twojej posiadłości – bez względu na to, czy w niej jesteś, czy nie.

Monitoring wewnątrz domu – bezpieczeństwo w każdym calu

Strzeżenie posiadłości to tylko instalacja monitoringu domu na zewnątrz? Wcale nie! W Nexeon oferujemy także specjalistyczne kamery i sprzęty do kontrolowania sytuacji wewnątrz domu. To mniej popularne rozwiązanie, które zapewni Ci jednak dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Pomoże też w identyfikacji złodzieja czy jakiejkolwiek osoby, która nieproszona wtargnęła na teren posiadłości. Bezpieczeństwo Twoich bliskich jest zbyt cenne – jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie domu, możesz postawić zarówno na systemy CCTV na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Zaufaj specjalistom – postaw na profesjonalny monitoring domu z Nexeon

Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim maksimum bezpieczeństwa w domu? Zleć projektowanie systemów CCTV i inne działania, takie jak instalacja monitoringu w domu jednorodzinnym, firmie Nexeon. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy doskonale znają się na instalacjach teletechnicznych. Zajmujemy się montażem systemów antywłamaniowych oraz monitoringu CCTV. Zapewniamy bardzo wysoką jakość nagrań, łatwość w obsłudze, a także indywidualne dobranie systemu do Twoich potrzeb i typu budynku. Dbamy o to, żeby nasi klienci otrzymywali dokładnie taki produkt, jakiego oczekują. Dlatego też umożliwiamy doposażenie konkretnej telewizji przemysłowej i modelu kamery w różnego rodzaju ulepszenia i gadżety, które jeszcze bardziej zwiększą skuteczność systemu. Skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy rozwiązanie monitoringu w domu prywatnym, które będzie najlepsze dla Waszego bezpieczeństwa.

#Wroclaw #monitoringdomu

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637