Loading...

NEXEON SECURITY

KONTROLA DOSTĘPU DO SERWEROWNI

W DOBIE WSZECHOBECNEJ TECHNOLOGII I CYFRYZACJI WIELU OBSZARÓW ŻYCIA, NIEZWYKLE ISTOTNYM MIEJSCEM W NIEMALŻE KAŻDEJ FIRMIE JEST SERWEROWNIA. TO WYDZIELONE POMIESZCZENIE, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ KOMPUTERY ODPOWIEDZIALNE ZA POPRAWNE DZIAŁANIE CAŁEJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ. BARDZO WAŻNE JEST ZATEM ZAPEWNIENIE W SERWEROWNI ODPOWIEDNICH WARUNKÓW I NIEDOPUSZCZENIE DO NIEJ OSÓB NIEPOWOŁANYCH. KONTROLA DOSTĘPU SERWEROWNI JEST W TYM WYPADKU SYSTEMEM NIEZBĘDNYM, MONTOWANYM W CELU ZAGWARANTOWANIA JEJ NIEZAKŁÓCONEGO DZIAŁANIA.

KONTROLA DOSTĘPU DO SERWEROWNI – DLACZEGO JEST KONIECZNA?

BEZ WZGLĘDU NA BRANŻĘ, KAŻDE PRZEDSIĘBIORSTWO MUSI ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI, NA KTÓRYCH PRACUJE I DO KTÓRYCH OCHRONY JEST ZOBOWIĄZANE. DOTYCZY TO PRZEDE WSZYSTKIM DUŻYCH KONCERNÓW, KORPORACJI I FIRM, KTÓRE POSŁUGUJĄ SIĘ DANYMI WRAŻLIWYMI, CZYLI SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI O SWOICH PRACOWNIKACH, KLIENTACH, PARTNERACH BIZNESOWYCH. JEST TO TAKŻE ROZWIĄZANIE DEDYKOWANE PODMIOTOM, I KTÓRE NIE CHCĄ DOPUŚCIĆ, BY DANE NA TEMAT ICH DZIAŁALNOŚCI ZOSTAŁY UPUBLICZNIONE I PRZECHWYCONE PRZEZ KONKURENCJĘ LUB OBAWIAJĄ SIĘ SZKODLIWYCH DLA NICH DZIAŁAŃ HAKERÓW. W SERWEROWNI NALEŻY WIĘC NIE TYLKO ZADBAĆ O ODPOWIEDNIE WARUNKI TECHNICZNE I WYKWALIFIKOWANY PERSONEL OBSŁUGUJĄCY, ALE TEŻ SPEŁNIĆ WYMOGI TECHNICZNE, TAKIE JAK KONTROLA DOSTĘPU, SYSTEM ANTYWŁAMANIOWY, PRZECIWPOŻAROWY CZY MONITORING. KONTROLA DOSTĘPU DO SERWEROWNI BAZUJE NA NADANIU UPRAWNIEŃ DO JEJ OBSŁUGI TYLKO WYZNACZONYM OSOBOM. WEJŚCIE DO TEGO POMIESZCZENIA JEST MOŻLIWE ZA POMOCĄ KODU PIN, KARTY ZBLIŻENIOWEJ LUB W OPARCIU O ZABEZPIECZENIE BIOMETRYCZNE, ZEZWALAJĄCE NA OTWORZENIE DRZWI WYŁĄCZNIE OSOBIE, KTÓREJ LINIE PAPILARNE ZOSTAŁY WPISANE DO SYSTEMU. JEDNOCZEŚNIE SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU DO SERWEROWNI POWINIEN REJESTROWAĆ WSZYSTKIE POJAWIAJĄCE SIĘ NIEPRAWIDŁOWOŚCI BĘDĄCE SYGNAŁEM, ŻE KTOŚ NIEPOWOŁANY PRÓBOWAŁ SIĘ DO NIEJ DOSTAĆ.

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU DO SERWEROWNI – NASZA OFERTA

JAKO FIRMA, KTÓRA OD LAT ŚWIADCZY USŁUGI W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA, MONTAŻU I SERWISU RÓŻNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ, OFERUJEMY RÓWNIEŻ INSTALACJĘ SYSTEMU, KTÓRY BĘDZIE SPRAWOWAŁ PIECZĘ NAD DOSTĘPEM DO SERWEROWNI. DOBÓR I MONTAŻ ODPOWIEDNICH URZĄDZEŃ JEST ZAWSZE POPRZEDZONY ROZMOWĄ Z KLIENTEM. ZALEŻY NAM, BY SPEŁNIĆ WSZYSTKIE WYMAGANIA I OCZEKIWANIA OSÓB, KTÓRE POWIERZAJĄ NAM SWOJE BEZPIECZEŃSTWO. NIEUSTANNIE ŚLEDZIMY RYNEK I POJAWIAJĄCE SIĘ NA NIM NOWOŚCI, A SWOJĄ OFERTĘ AKTUALIZUJEMY DZIĘKI TEMU NA BIEŻĄCO. ZDAJĄC SOBIE SPRAWĘ, ŻE PO CZASIE KAŻDY, NAWET NAJLEPSZY SPRZĘT, WYMAGA PRZEGLĄDU, NAPRAWY LUB WYMIANY, NASZA USŁUGA OBEJMUJE TEŻ SERWIS.

JEŚLI WŁAŚNIE OPRACOWUJESZ PROJEKT ZABEZPIECZEŃ, KTÓRE NALEŻY WDROŻYĆ, BY WYKLUCZYĆ DOSTĘP NIEPOWOŁANYCH OSÓB DO SERWEROWNI, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! PODPOWIEMY, JAKIE ROZWIĄZANIA BĘDĄ NAJEFEKTYWNIEJSZE W DANYM PRZYPADKU, A NASTĘPNIE ZAMONTUJEMY OPTYMALNY I NAJBARDZIEJ KORZYSTNY DLA CIEBIE SYSTEM.

#Wroclaw #sprzatanie

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637