Loading...

NEXEON SECURITY - instalacje teletechniczne

MONITORING ZEWNĘTRZNY

Systemy monitoringu zewnętrznego to coraz bardziej popularne rozwiązania technologiczne montowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Po takie instalacje teletechniczne sięgają zarówno właściciele firm, jak i osoby prywatne. Instalacja kamer CCTV pozwala na kontrolę tego, co dzieje się na terenie obserwowanego obiektu oraz zapobieganie sytuacjom niebezpiecznym bądź niezgodnym z prawem. System monitoringu zewnętrznego jest ponadto przystępny finansowo oraz łatwy w montażu i obsłudze. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu ochrony w firmie, na osiedlu czy na zewnątrz domu prywatnego, zapoznaj się z ofertą Nexeon i zobacz, co możemy dla ciebie zrobić.

System monitoringu zewnętrznego – uniwersalne narzędzie dla firmy i domu

Montaż systemów CCTV to dobre rozwiązanie nie tylko dla dużych i często uczęszczanych przez znaczną liczbę osób obiektów (jak np. centra handlowe czy rozbudowane osiedla), ale także dla mieszkań i domów prywatnych. Kamery na zewnątrz pełnią bowiem funkcję zabezpieczającą, która jest potrzebna wszędzie. Rejestrują zdarzenia takie, jak włamania czy akty wandalizmu, stanowią cenny materiał dowodowy dla policji, a do tego działają jako element „odstraszający” dla potencjalnych przestępców. Warto jednak pamiętać, że instalacja monitoringu bezprzewodowego zewnętrznego może też służyć do bardziej prozaicznych celów, np. jako czujnik ruchu czy zastępstwo dla wideodomofonu.

Profesjonalny monitoring zewnętrzny od Nexeon

Bezpieczeństwo Twojego domu czy przedsiębiorstwa ma ogromne znaczenie – dlatego właśnie najlepiej powierzyć je specjalistom. Fachowcy z Nexeon pomogą Ci w doborze optymalnego systemu, miejsca lokalizacji kamer oraz wszelkich dodatkowych funkcji, w jakie powinny być wyposażone. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii zastosowane urządzenia mają wiele zalet, takich jak choćby wysoka rozdzielczość obrazu, jasność i kolorystyka, a także możliwość zdalnej kontroli systemu poza lokalizacją obiektu.

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają bardzo rozległe doświadczenie w przeprowadzaniu instalacji telewizji przemysłowej. Służymy poradą na każdym etapie wdrażania systemu oraz montażu urządzeń. Na samym początku realizowane jest projektowanie systemów CCTV dopasowanych pod konkretny obiekt i potrzeby. Uczymy klientów prawidłowej i bezpiecznej obsługi całego systemu, a w miarę użytkowania – oferujemy regularne serwisy i kontrolę, gwarantując tym samym ich sprawne działanie przez cały czas.

Daj sobie szansę na spokojny sen i zabezpieczoną posesję 

Systemy monitoringu zewnętrznego to skuteczne narzędzie, które zwiększa bezpieczeństwo zarówno na terenie firm, jak i w domach prywatnych. Z pomocą Nexeon, możesz skorzystać z profesjonalnej oferty z zakresu telewizji przemysłowej. Firma oferuje także wsparcie na każdym etapie procesu – od wyboru systemu, poprzez instalację, aż po serwis i utrzymanie. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu w formie telefonicznej lub mailowej – odpowiemy niezwłocznie, bowiem zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o spokojny sen i komfort psychiczny naszych klientów. 


 

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAMY

POZNAJ JAKOŚC NASZEJ PRACY

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637