Loading...

TWOJA ENERGIA ODNAWIALNA

NEXEON SOLAR

Nexeon solar to innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym dostarczamy dużym i małym przedsiębiorstwom, gospodarstwom rolnym oraz odbiorcom indywidulanym czystą energię odnawialną – przyszłość energetyki. Odnawialne źródła energii stanowią ważny element zrównoważonego rozwoju. Naszą misją jest współtworzyć przyszłość energetyczną i uczestniczyć w rozwoju gospodarki niskoemisyjnej.

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym generujemy optymalizację kosztów i realne oszczędności. Montujemy instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki samochodowe do pojazdów elektrycznych i PHEV. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie. Fachowo wykonana instalacja daje dużo większy zysk energetyczny, a certyfikowani montażyści dają gwarancję jej bezawaryjnego i bezpiecznego użytkowania.

Benefity

profity
profity

Nawet 25%
więcej zysku

technologia
technologia

GWARANCJA 25 LAT
WYDAJNOŚCI

wsparcie
wsparcie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

finansowanie
finansowanie

WSPARCIE
W ZAKRESIE FINASOWANIA

JESTEŚMY DOSTĘPNI DLA CIEBIE 24/7
ŚWIADCZYMY USŁUGI W POLSCE I EUROPIE

Fotowoltaika dla domu i firm

Dobrze działająca instalacja fotowoltaiczna to w główniej mierze dobrze przygotowany i dopasowany projekt wykorzystujący odpowiednią technologię. I to właśnie od tego zaczynamy każdą instalację. wykonujemy audyt budynku i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, które obniży koszt energii lub pozwoli uniezależnić się od sieci energetycznej.

Dzięki instalacji osprzętu renomowanych marek, nawet w gorszą pogodę Twoja instalacja będzie pracować, a Ty będziesz miał stały podgląd na ilość wyprodukowanej energii dzięki zainstalowanej aplikacji.

Jeśli chcesz mniej płacić za prąd czy boisz się podwyżek, nasi specjaliście przygotują dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz pieniądze, ale też zadbasz o środowisko. 

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy zarówno na dachu wykonanym w dowolnej technologii, jak i bezpośrednio na gruncie, a dzięki wykwalifikowanym montażystom masz pewność bezpieczeństwa i bezawaryjności. Nie musisz martwić się również o przygotowanie dokumentacji potrzebnej do przyłączenia się do sieci energetycznej, którą przygotujemy wraz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami do eksploatacji.

Farma fotowoltaiczna, czyli elektrownia słoneczna

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie elektrowni słonecznych o różnej skali i poziomach trudności, a Cały proces przeprowadzamy kompleksowo, “pod klucz”. 

pomagamy przy ocenie i wyborze działki pod inwestycje, tworzymy dokumentację i asystujemy przy uzyskaniu decyzji środowiskowych.

Tworzymy projekt eletrowni słonecznej, przygotowujemy potrzebne wnioski i uzyskujemy pozwolenie na budowę. zapewniamy dostawy potrzebnych komponentów, organizujemy plac budowy. wdrażamy całościową instalację, po której wykonujemy pomiary i odbiór. 

Zapewniamy stały serwis i opiekę pogwarancyjną.

Pompy ciepła

Jako autoryzowani instalatorzy pomp ciepła stworzymy instalację na miarę Twoich potrzeb.

Dobierzemy odpowiedni rodzaj i model urządzenia, dopasowując jego moc do obecnej instalacji grzewczej w Twoim domu czy firmie. Nasi instalatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, dzięki czemu montaż przebiega bezproblemowo, a użytkowanie przez wiele lat przebiega bezawaryjnie. Wykonujemy konieczne przeglądy i świadczymy serwis pogwarancyjny.

Zapewniamy dostawę urządzeń i przygotowujemy pełną dokumentację projektową.

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną staje się darmowym ogrzewaniem, a wzrost cen gazu czy węgla przestaje mieć znaczenie.

Magazyn energii

Dzięki zastosowaniu magazynu energii podłączonego do Twojej instalacji fotowoltaicznej wykorzystasz do 100% wyprodukowanej energii, a cały jej nadmiar zostanie zmagazynowany. Rachunki za prąd mogą wynosić 0 zł. Nie musisz też obawiać się niekorzystnych zmian w prawie energetycznym.

Instalujemy nowoczesne i bezobsługowe magazyny energii, które dzięki modułowej konstrukcji nie zajmują dużo miejsca, a szeroki zakres temperatur pracy pozwala na montaż w dogodnym miejscu. Dzięki nim zabezpieczysz swoją domową elektronikę i używany sprzęt, ponieważ magazyn energii zapobiega również krótkim mignięciom napięcia (dzięki bardzo szybkiemu przełączaniu, które wynosi 40ms.) Stosujemy baterie wyłącznie bez efektu pamięci, co zwiększa żywotność, a maksymalna dostępna pojemność magazynu znacznie się wydłuża. Zapewniamy fachowe doradztwo i certyfikowany montaż.

Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe to idealne uzupełnienie instalacji fotowoltaicznej i magazynu energii, jednak instalacja fotowoltaiczna nie jest wymagana. Montujemy zarówno ładowarki dla samochodów elektrycznych jak i hybrydowych.

Każdą Instalacje zaczynamy od audytu technicznego oraz dobieramy odpowiednią ładowarkę, dopasowaną do możliwości energetycznych lokalizacji, jak również pod względem szybkości ładowania.

Przeprowadzamy kompleksowy montaż tworząc całą infrastrukturę dla ładowarki. Montujemy ładowarki naścienne oraz na słupku o mocy 7,4kW , 11kW, 22kW. Do każdej ładowarki zapewniamy dedykowaną aplikację, dzięki której będziesz otrzymywać powiadomienia o aktualnym stanie.

nasi klienci
ODDZIAŁ WROCŁAW
NEXEON
 • INFO@NEXEON.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961579620
  REGON: 380761954
  KRS: 0000739718
NEXEON SECURITY
 • INFO@NEXEONSECURITY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605642
  REGON: 389706359
  KRS: 0000916302
NEXEON ENERGY
 • INFO@NEXEONENERGY.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8992808872
  REGON: 366522479
  KRS: 0000662630
NEXEON SOLAR
 • INFO@NEXEONSOLAR.PL
 • ul. Wrocławska 24a
  55-040 Bielany Wrocławskie

  NIP: 8961605665
  REGON: 389719592
  KRS: 0000916637